Nowe mieszkania i apartamenty na sprzedaż - Moderna w Gdyni
15603
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15603,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Więcej niż deweloper

Wierzymy, że bycie deweloperem to nie tylko budowanie.
To tworzenie najlepszej przyszłości przez stawianie sobie ambitnych celów

Moderna to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, tworzący ponadczasowe, luksusowe nieruchomości. Firma jako Moderna działa na rynku od 2009 roku. Wcześniej założyciele firmy realizowali inwestycje budowlane na terenie Trójmiasta. Z bogatych doświadczeń i zamiłowania do gdyńskiego stylu budownictwa powstała firma, która realizuje inwestycje funkcjonalne, ponadczasowe i unikalne.

Obecnie Modernę najlepiej określają realizacje firmy: prestiżowa Kamienica Moderna, luksusowy apartamentowiec Lighthouse, ekscytująca BALTIQ PLAZA na kultowej ulicy Świętojańskiej. Moderna podejmuje trudne wyzwania, wybierając najbardziej atrakcyjne lokalizacje w ścisłym centrum. Aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom bardzo mocno angażuje wszystkie swoje zasoby, by dostarczać rozwiązań na najwyższym poziomie.

Do realizacji inwestycji podchodzimy w sposób kompleksowy. Dostarczamy nowoczesne usługi zapewniające pełen komfort użytkowania.

Moderna Concierge to kompleksowa obsługa wynajmu maksymalizująca zyski. Obejmuje profesjonalne przygotowanie apartamentu do wynajmu, obsługę marketingową, selekcję najemców, konstruowanie umów i protokołów, dbałość o czystość i stan techniczny apartamentów, dokonywanie opłat eksploatacyjnych oraz egzekwowanie płatności od najemców.

Moderna Design to usługa wykończenia mieszkania pod klucz. Obejmuje projekt aranżacji nowoczesnych i funkcjonalnych wnętrz pod indywidualne potrzeby i określony budżet, solidne wykończenie przez sprawdzone firmy partnerskie oraz nadzór nad realizacją. Niezmienność zakontraktowanej kwoty wykończenia i gwarancja obejmująca wszelkie zmiany aranżacyjne.

Najlepsze lokalizacje

O prestiżu nieruchomości stanowi adres.
Dlatego Moderna realizuje inwestycje wyłącznie w najlepszych lokalizacjach.

Dla naszych inwestycji wybieramy najbardziej pożądane adresy w kraju. Prestiżowa lokalizacja dopełnia najwyższy komfort użytkowania nieruchomości. Mieszkanie z widokiem na morze, bezpośredni dostęp do atrakcji Sopotu czy Pałac Kultury i Nauki w odległości kilkuminutowego spaceru – to swoboda nie do przecenienia. Cenimy komfort życia w ścisłym centrum – doskonałe skomunikowanie z najważniejszymi punktami na mapie miasta i bezpośrednią bliskość miejsc, które odwiedza się na co dzień.

Trafnie wskazujemy lokalizacje o dużym potencjale rozwoju, które w perspektywie czasu zyskują na atrakcyjności. Dzięki temu wartość zrealizowanych nieruchomości z czasem wzrasta. Wyjątkowe lokalizacje wymagają odpowiedzialnego podejścia. Każdy detal planujemy z szacunkiem dla historii miejsca i jego naturalnego otoczenia. Z wielką starannością realizujemy inwestycje, które są w stanie sprostać tym wymaganiom, dopełniając wyjątkową lokalizację.

Esencja modernizmu

Zainspirowani gdyńskim modernizmem, tworzymy inwestycje nowoczesne,
funkcjonalne i przemyślane, odpowiadające potrzebom Mieszkańców.

Modernizm zgodnie z ideami powinien zapewnić każdemu człowiekowi światło, przestrzeń i komfort. Forma budynku powinna wynikać z jego funkcji, a każdy budynek powinien być estetyczny i ekonomiczny. Modernizm w Gdyni to czystość jasnych fasad, przejrzysta i uporządkowana architektura a także inspiracje marynistyczne i umiarkowanie w zdobieniach. Modernizm tworzy użyteczną, spójną i nowoczesną przestrzeń dla wszystkich mieszkańców. Rozpoznawalny na świecie styl modernizmu gdyńskiego ?Białego Miasta? tworzy wyjątkowy charakter pełen dynamiki i praktyczności.

Inspiracje gdyńskim modernizmem pojawiają się w działalności Moderny nie tylko w obszarze architektury. Modernizm to przede wszystkim maksymalna funkcjonalność. Ten styl zawsze oznaczał nowoczesne podejście i odzwierciedlał pewien sposób myślenia o najwyższej użyteczności i pełnym komforcie. Inwestycje Moderny są realizowane w estetyce modernizmu, ale również zgodnie z jego duchem i temperamentem. Dobre planowanie i szybka realizacja inwestycji w połączeniu z użyciem najlepszych materiałów stanowią niepowtarzalną gwarancję jakości.

Zespół profesjonalistów

Firmę Moderna tworzy zespół profesjonalistów
działających na rynku deweloperskim od ponad dwóch dekad.

Wyjątkową wartość Moderny stanowią osoby o wysokich kwalifikacjach w zakresie projektowania i realizacji inwestycji, finansowania, nadzoru budowlanego. To właśnie specjalistyczne kompetencje połączone wspólnymi ambicjami pozwalają Modernie realizować tak odważne projekty. Pełne zaangażowanie, pasja do podejmowania wyzwań i pęd do uzyskiwania najlepszej jakości to cechy naszych pracowników, na których Moderna konsekwentnie buduje swoją przewagę na rynku.

 

Dzięki wspieraniu dobrych postaw, nasz zespół utrzymuje wysoki poziom motywacji i efektywności. Moderna koncentruje wokół siebie zespół rzetelnych partnerów z bogatym doświadczeniem rynkowym. Pracujemy tylko z solidnymi i dokładnie sprawdzonymi podwykonawcami. Dzięki temu inwestycje są realizowane terminowo i według najnowszych standardów branży.

Adam Małaczek - Prezes Moderna

Adam Małaczek

Prezes Zarządu Moderna Holding