Kontakt - Moderna
16057
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16057,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące inwestycji.

Sprzedaż

 

Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszych biur sprzedaży

Biuro sprzedaży w Gdańsku:

 

ul. Szafarnia 6/1U – Zobacz na mapie
80-775 Gdańsk

 

T: +48 585 733 733
gdansk@moderna.pl

Biuro sprzedaży w Gdyni:

 

ul. Świętojańska 45/30 Zobacz na mapie
81-391 Gdynia

 

T: +48 585 733 733
gdynia@moderna.pl

Biuro sprzedaży w Warszawie:

 

ul. Grzybowska 4/1B –  Zobacz na mapie
00-131 Warszawa

 

T: +48 222 903 309
warszawa@moderna.pl

Moderna Design:

 

Wykończenia mieszkań pod klucz, obejmujące projekt aranżacji pod indywidualne potrzeby i określony budżet.

 

design@moderna.pl

Moderna Concierge:

 

Kompleksowa obsługa i wynajem apartamentów oraz inwestycji komercyjnych.

 

 

concierge@moderna.pl

Marketing i PR:

 

marketing@moderna.pl

Zamówienia:

 

oferty@moderna.pl

Serwis:

 

serwis@moderna.pl

Dane Spółki:

 

Moderna Holding Sp. z o. o.
ul. Grzybowska 4/1B
00-131 Warszawa

 

NIP: 5862307288
KRS: 0000621819
REGON: 364635825

Sekretariat:

 

Biuro Zarządu
ul. Świętojańska 45/30
81-391 Gdynia

 

T: +48 500 799 422
T: +48 516 994 874
sekretariat@moderna.pl

Generalny wykonawca:

 

Scandiq Sp. z o. o.
ul. Świętojańska 45/30
81-391 Gdynia

 

NIP: 5862281175
KRS: 0000450982
REGON: 221830058