Lokale usługowe - Moderna
16100
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16100,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Lokale usługowe

Przestrzenie usługowe w inwestycjach Moderny to funkcjonalnie przystosowane, przestronne lokale w ścisłych centrach miast.

 

Każdy realizowanych przez nas lokali usługowych wyróżnia wysoki standard wykończenia i doskonałe skomunikowanie. Lokale umiejscowione na parterze pozwalają na oznaczenie witryn i bezpośredni dostęp z ulicy.

Zróżnicowana specyfika lokali daje możliwość aranżacji przestrzeni odpowiadającej profilowi działalności, a zarazem unikalnej – z ekskluzywną strefą wejścia, reprezentacyjnym hallem czy antresolą.

Lokale usługowe aktualnie dostępne na wynajem:

GDYNIA

baltiq-plaza

BALTIQ PLAZA

ŚWIĘTOJAŃSKA 45, GDYNIA

Apartamenty i Lokale usługowe

SYMBOL LOKALUPOWIERZCHNIA LOKALU [m2]PIĘTROOPIS LOKALU
43/874,32parterAtrakcyjne lokale użytkowe usytuowane na parterze prestiżowego budynku mieszkalno-usługowego Baltiq Plaza w Gdyni, będący symbolem nowoczesnych linii modernizmu. Prestiżowa lokalizacja, wysoki standard wykończenia części wspólnych: ekskluzywne strefy wejść do budynku, designerskie oświetlenie.

Lokale usytuowane od strony ul. Wybickiego z dużymi witrynami i możliwością wykonania antresoli ze względu na ich ponadnormatywną wysokość 5,00 m. Lokale przygotowane do własnego wykończenia i aranżacji w standardzie open-space, dające możliwość dostosowania ich do własnych potrzeb inwestycyjnych.

Istnieje możliwość połączenia lokali: 43/8 i 43/9.

43/977,90parter
43/664,81parterLokal użytkowy usytuowany na parterze ekskluzywnego budynku Baltiq Plaza. Lokal zlokalizowany jest od strony placu wokół Pomnika Harcerzy, wypełnionego ławkami, klombami z roślinnością.

Lokal przygotowany do samodzielnego wykończenia i aranżacji, z dużą witryną od strony południowej, doskonale doświetlającą lokal.  Do lokalu przynależy zewnętrzny ogródek o powierzchni 30 m2  dla gości lokalu.

Istnieje możliwość połączenia lokali: 43/8, 43/9, 43/6, powstanie lokal o powierzchni: 217,03 m2 z wejściami zarówno od ul. Wybickiego, jak i od strony wewnętrznego placu.

43/476,17parterAtrakcyjny, parterowy  lokal użytkowy, przeznaczony pod gastronomię, zlokalizowany w prestiżowym budynku Baltiq Plaza. Prestiżowa lokalizacja: w miejscu przecięcia pieszego i kołowego traktu Śródmieścia, nowoczesne wykończenie części wspólnych budynku, ekskluzywne strefy wejść.

Lokal usytuowany od strony wewnętrznego placu, z dużą witryną od strony południowej. Lokal przygotowany do samodzielnego wykończenia i aranżacji, możliwość dostosowania go do własnych potrzeb.

43/43141,67IVWykończony w wysokim standardzie lokal usługowo-biurowy położony na IV piętrze  ekskluzywnego budynku Baltiq Plaza. W strefie wejścia reprezentacyjny hall, wykończony wysokiej klasy materiałami, nowoczesny domofon i elektroniczny system wyświetlania identyfikacji firm. Dwie windy łączące budynek z podziemnymi halami garażowymi.

Lokal wykończony w wysokim standardzie (aranżacja wykonana przez architekta):wysokiej jakości gresy wielkoformatowe oraz wełniane wykładziny na podłogach, ozdobna ściana ze spieków i nowoczesna stolarka drzwiowa. W lokalu klimatyzacja.

Kamienica Moderna

KAMIENICA MODERNA

PLAC KASZUBSKI 7, GDYNIA

Apartamenty i Lokale usługowe

SYMBOL LOKALUPOWIERZCHNIA LOKALU [m2]PIĘTROOPIS LOKALU
2168parterLokal usługowo-handlowy położony na parterze nowoczesnego budynku Kamienicy Moderna w Gdyni przy ul. Plac Kaszubski 7. W budynku elegancka strefa wejścia, wykończony wysokiej klasy materiałami.

Lokal  bardzo dobrze doświetlony dużymi witrynami od strony Placu Kaszubskiego, z bezpośrednim wejście od strony ulicy. Korzystny układ daje wiele możliwości aranżacyjnych. Lokal wykończony z wydzielonymi pomieszczeniami:  strefą wejścia, powierzchnią w stylu open- space, salą konferencyjną i zapleczem socjalnym. Dodatkowo w lokalu klimatyzacja i system alarmowy. Do lokalu przynależy zewnętrzny taras. Lokal do odświeżenia.

SOPOT

victoria-residence

VICTORIA RESIDENCE

TADEUSZA KOŚCIUSZKI 66, SOPOT

Apartamenty i Lokale usługowe

SYMBOL LOKALUPOWIERZCHNIA LOKALU [m2]PIĘTROOPIS LOKALU
192,40parterPrzygotowany do własnego wykończenia i aranżacji, atrakcyjny lokal handlowo-usługowy, położony na parterze eleganckiego budynku Victoria Residence. Duża witryna z ekspozycją i wejściem od strony ulicy Kościuszki. Bardzo dobrze doświetlony, o korzystnym układzie, dającym wiele możliwości aranżacyjnych.
2100,90parterAtrakcyjny lokal handlowo-usługowy, położony na parterze eleganckiego budynku Victoria Residence. Duża witryna od strony południowej zapewnia doskonałe doświetlenie lokalu.  Wejście do lokalu od strony południowej. Lokal przeznaczony do własnego wykończenia i aranżacji.

Istnieje możliwość łączenia lokali: 1 i 2.

GDAŃSK

oliwa505

OLIWA 505

AL. GRUNWALDZKA 505, GDAŃSK

Lokale usługowe

SYMBOL LOKALUPOWIERZCHNIA LOKALU [m2]PIĘTROOPIS LOKALU
P 0.1137,33parterLokal idealny pod aptekę mieszczący się na parterze budynku usługowego Oliwa 505 przy Al. Grunwaldzkiej 505 w Gdańsku Oliwie. Duże witryny i dwa wejścia od strony Alei Grunwaldzkiej i ul. Poczty Gdańskiej. Lokal przeznaczony do samodzielnego wykończenia, usytuowany przy głównych ciągach komunikacyjnych. Lokal o bardzo korzystnym układzie, dającym. wiele możliwości aranżacyjnych. Bardzo atrakcyjnie położony w budynku, bezpośrednie sąsiedztwo wejścia do hotelu Hilton Hampton i sklepu Lidl.
P 0.283,11parterLokal parterowy przeznaczony do samodzielnego wykończenia i aranżacji. Dwa wejścia: od strony ul. Poczty Gdańskiej i eleganckiej strefy wejścia do części biurowo-usługowej. Lokal użytkowy z potencjałem do własnej aranżacji z witrynami od strony ul. Poczty Gdańskiej.
P 1.1 – P 3.6indywidualnie dostosowywane do potrzeb klientaI – IIILokale użytkowe zlokalizowane od I – III piętra nowoczesnego budynku biurowo-usługowego Oliwa 505. W strefie wejścia usytuowanej od strony ul. Poczty Gdańskiej elegancki hall z recepcją, winda łącząca wszystkie kondygnacje z parkingiem podziemnym. Prestiżowa lokalizacja, wysoka dbałość o detal wykończeniowy budynku.