Nowe mieszkania i apartamenty na sprzedaż - Moderna w Gdyni
15603
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15603,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Zespół Profesjonalistów

Firmę Moderna tworzy zespół profesjonalistów
działających na rynku deweloperskim od ponad dwóch dekad.

Wyjątkową wartość Moderny stanowią osoby o wysokich kwalifikacjach w zakresie projektowania i realizacji inwestycji, finansowania, nadzoru budowlanego. To właśnie specjalistyczne kompetencje połączone wspólnymi ambicjami pozwalają Modernie realizować tak odważne projekty. Pełne zaangażowanie, pasja do podejmowania wyzwań i pęd do uzyskiwania najlepszej jakości to cechy naszych pracowników, na których Moderna konsekwentnie buduje swoją przewagę na rynku.

 

Dzięki wspieraniu dobrych postaw, nasz zespół utrzymuje wysoki poziom motywacji i efektywności. Moderna koncentruje wokół siebie zespół rzetelnych partnerów z bogatym doświadczeniem rynkowym. Pracujemy tylko z solidnymi i dokładnie sprawdzonymi podwykonawcami. Dzięki temu inwestycje są realizowane terminowo i według najnowszych standardów branży.

Adam Małaczek - Prezes Moderna

Adam Małaczek

Prezes Zarządu Moderna Holding

Więcej niż deweloper

Wierzymy, że bycie deweloperem to nie tylko budowanie.
To tworzenie najlepszej przyszłości przez stawianie sobie ambitnych celów

Moderna to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, tworzący ponadczasowe, luksusowe nieruchomości. Firma jako Moderna działa na rynku od 2009 roku. Wcześniej założyciel firmy realizował inwestycje budowlane na terenie Trójmiasta. Z bogatych doświadczeń i zamiłowania do gdyńskiego stylu budownictwa powstała firma, która realizuje inwestycje funkcjonalne, ponadczasowe i unikalne.

Dla naszych inwestycji wybieramy najbardziej pożądane adresy w kraju. Trafnie wskazujemy lokalizacje o dużym potencjale rozwoju, które w perspektywie czasu zyskują na atrakcyjności. Każdy detal planujemy z szacunkiem dla historii miejsca i jego naturalnego otoczenia. Wśród naszych inwestycji są m.in. BALTIQ PLAZA oraz Bank Polski 1929 w Gdyni; Złota Chmielna, Moderna Powiśle oraz Praska Moderna w Warszawie; Front-Park, Oliwski Park, Oliwa505 w Gdańsku.

Do realizacji inwestycji podchodzimy w sposób kompleksowy. Dostarczamy nowoczesne usługi zapewniające pełen komfort użytkowania.

Moderna Concierge to kompleksowa obsługa wynajmu maksymalizująca zyski. Obejmuje profesjonalne przygotowanie apartamentu do wynajmu, obsługę marketingową, selekcję najemców, konstruowanie umów i protokołów, dbałość o czystość i stan techniczny apartamentów, dokonywanie opłat eksploatacyjnych oraz egzekwowanie płatności od najemców.

Moderna Design to usługa wykończenia mieszkania pod klucz. Obejmuje projekt aranżacji nowoczesnych i funkcjonalnych wnętrz pod indywidualne potrzeby i określony budżet, solidne wykończenie przez sprawdzone firmy partnerskie oraz nadzór nad realizacją. Niezmienność zakontraktowanej kwoty wykończenia i gwarancja obejmująca wszelkie zmiany aranżacyjne.

Najlepsze lokalizacje

O prestiżu nieruchomości stanowi adres.
Dlatego Moderna realizuje inwestycje wyłącznie w najlepszych lokalizacjach.

Dla naszych inwestycji wybieramy najbardziej pożądane adresy w kraju. Prestiżowa lokalizacja dopełnia najwyższy komfort użytkowania nieruchomości. Mieszkanie z widokiem na morze, bezpośredni dostęp do atrakcji Sopotu czy Pałac Kultury i Nauki w odległości kilkuminutowego spaceru – to swoboda nie do przecenienia. Cenimy komfort życia w ścisłym centrum – doskonałe skomunikowanie z najważniejszymi punktami na mapie miasta i bezpośrednią bliskość miejsc, które odwiedza się na co dzień.

Trafnie wskazujemy lokalizacje o dużym potencjale rozwoju, które w perspektywie czasu zyskują na atrakcyjności. Dzięki temu wartość zrealizowanych nieruchomości z czasem wzrasta. Wyjątkowe lokalizacje wymagają odpowiedzialnego podejścia. Każdy detal planujemy z szacunkiem dla historii miejsca i jego naturalnego otoczenia. Z wielką starannością realizujemy inwestycje, które są w stanie sprostać tym wymaganiom, dopełniając wyjątkową lokalizację.

Esencja modernizmu

Zainspirowani gdyńskim modernizmem, tworzymy inwestycje nowoczesne,
funkcjonalne i przemyślane, odpowiadające potrzebom Mieszkańców.

Modernizm zgodnie z ideami powinien zapewnić każdemu człowiekowi światło, przestrzeń i komfort. Forma budynku powinna wynikać z jego funkcji, a każdy budynek powinien być estetyczny i ekonomiczny. Modernizm w Gdyni to czystość jasnych fasad, przejrzysta i uporządkowana architektura a także inspiracje marynistyczne i umiarkowanie w zdobieniach. Modernizm tworzy użyteczną, spójną i nowoczesną przestrzeń dla wszystkich mieszkańców. Rozpoznawalny na świecie styl modernizmu gdyńskiego ”Białego Miasta” tworzy wyjątkowy charakter pełen dynamiki i praktyczności.

Inspiracje gdyńskim modernizmem pojawiają się w działalności Moderny nie tylko w obszarze architektury. Modernizm to przede wszystkim maksymalna funkcjonalność. Ten styl zawsze oznaczał nowoczesne podejście i odzwierciedlał pewien sposób myślenia o najwyższej użyteczności i pełnym komforcie. Inwestycje Moderny są realizowane w estetyce modernizmu, ale również zgodnie z jego duchem i temperamentem. Dobre planowanie i szybka realizacja inwestycji w połączeniu z użyciem najlepszych materiałów stanowią niepowtarzalną gwarancję jakości.