Baltiq Plaza - Moderna
15962
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15962,page-child,parent-pageid-5789,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Baltiq Plaza

Baltiq Plaza to inwestycja w samym Centrum Gdyni na ulicy Świętojańskiej. Wokół tej ulicy, zwanej salonem gdyni, rozwija się biznes, kultura i sztuka, tutaj toczy się życie miejskie.

Baltiq Plaza to inwestycja w samym Centrum Gdyni na ulicy Świętojańskiej. Wokół tej ulicy, zwanej salonem Gdyni, rozwija się biznes, kultura i sztuka, tutaj toczy się życie miejskie.

Została zaprojektowana z myślą o osobach kochających wielkomiejski styl i tętniącą życiem, przyjazną atmosferę nadmorskiego kurortu. Zabudowa współczesna i ponadczasowa, która istotnie podkreśla rangę lokalizacji. W ramach projektowanej zabudowy powstał pierwszy w mieście plac pozbawiony ruchu kołowego.

BALTIQ PLAZA wyznacza nowe standardy kształtowania miejskich przestrzeni publicznych. Nowoczesna inwestycja, twórczo nawiązująca architekturą do gdyńskiego modernizmu. W BALTIQ PLAZA znajdują się komfortowe mieszkania, luksusowe apartamenty, a także powierzchnie zaprojektowane z myślą o usługach i biznesie.

 

ADRES

GDYNIA, UL. ŚWIĘTOJAŃSKA 43


PROJEKTANCI

WOLSKI ARCHITEKCI


LICZBA KONDYGNACJI

6 NADZIEMNYCH I 2 PODZIEMNE


WYSOKOŚĆ BUDYNKU

21 m


 

LICZBA LOKALI MIESZKALNYCH

84


LICZBA LOKALI USŁUGOWYCH

14


POWIERZCHNIA MIESZKAŃ

OD 34 DO 260 m2


LICZBA MIEJSC PARKINGOWYCH

141