Kamienica Moderna - Moderna
16007
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16007,page-child,parent-pageid-5789,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Kamienica Moderna

Kamienica Moderna to pierwsza realizacja dewelopera Moderna Sp. z o.o. Jest odzwierciedleniem najważniejszych ambicji firmy: najwyższej jakości, estetyki i funkcjonalności.

Kamienica Moderna to pierwsza realizacja dewelopera Moderna. Jest odzwierciedleniem najważniejszych ambicji firmy: najwyższej jakości, estetyki i funkcjonalności.

Kamienica Moderna to nowoczesny i funkcjonalny budynek, wykończony wysokiej klasy materiałami, wyrastający architektonicznie z korzeni modernizmu gdyńskiego. Odróżnia się od innych nieruchomości prostym i klarownym pomysłem elewacji połączonym z ciekawymi materiałami wykończeniowymi. Naturalny kamień, matowe szkło i elementy stali nierdzewnej podkreślają ekskluzywny i unikatowy styl budynku. Zlokalizowana w Śródmieściu Gdyni, gdzie powstaje tętniąca życiem strefa prestiżu – z apartamentami, nadmorskimi restauracjami i hotelami. Położenie w bezpośredniej bliskości ulicy Świętojańskiej i Skweru Kościuszki łączy w sobie cechy aktywnego Śródmieścia z kameralnością i wyjątkową atmosferą zabytkowego Placu Kaszubskiego. W Kamienicy zaprojektowano różnej wielkości mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie przemyślanym w najdrobniejszych szczegółach. Wysokie okna na 2,3 m i przeszklone balustrady balkonów zapewniają dużo światła, a najwyższy standard wykończenia części wspólnych tworzy poczucie luksusu i gwarantuje maksymalny komfort.

ADRES

GDYNIA, PL. KASZUBSKI 7


PROJEKTANCI

WOLSKI ARCHITEKCI


LICZBA KONDYGNACJI

8 NADZIEMNYCH I 1 PODZIEMNA


WYSOKOŚĆ BUDYNKU

22 m


 

LICZBA LOKALI MIESZKALNYCH

27


LICZBA LOKALI USŁUGOWYCH

2


POWIERZCHNIA MIESZKAŃ

OD 41 DO 162 m2


LICZBA MIEJSC PARKINGOWYCH

36