Victoria Residence - Moderna
15914
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15914,page-child,parent-pageid-5789,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Victoria Residence

Victoria Residence to doskonałe miejsce dla osób wykorzystujących każdą chwilę dnia, ceniących aktywny styl życia pełnego wrażeń.

Victoria Residence to doskonałe miejsce dla osób wykorzystujących każdą chwilę dnia, ceniących aktywny styl życia pełnego wrażeń.

Śniadanie w stylowej kawiarni, w południe gonitwy na hipodromie, pod wieczór rejs jachtem po Zatoce. W Sopocie zawsze plan dnia jest wypełniony atrakcjami. Rezydencja w Sopocie to doskonałe miejsce do relaksu.

Zastosowane w mieszkaniach luksusowe portfenetry i wysokie okna niemal od samej podłogi wpuszczają do mieszkań dużo światła i tworzą unikalny klimat apartamentu. Balkony usytuowane w wykuszach są osłonięte od deszczu i wiatru. Mieszkanie w Victoria Residence to idealne miejsce do wypoczynku.

ADRES

SOPOT, UL. KOŚCIUSZKI 66


PROJEKTANCI

WOLSKI ARCHITEKCI


LICZBA KONDYGNACJI

5 NADZIEMNYCH I 1 PODZIEMNA


WYSOKOŚĆ BUDYNKU

15,5 m


LICZBA LOKALI MIESZKALNYCH

18


LICZBA LOKALI USŁUGOWYCH

2


POWIERZCHNIA MIESZKAŃ

OD 23 DO 71 m2


LICZBA MIEJSC PARKINGOWYCH

19