Asystent/ka Architekta

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie projektów wnętrz naszych inwestycji oraz projektowanie wnętrz mieszkań
  • Czynny udział w całym procesie projektowym od fazy koncepcji do projektu wykonawczego
  • Tworzenie dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu i aranżacji wnętrz – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość programów AutoCad, SketchUp
  • Znajomość programu REVIT w stopniu podstawowym – mile widziane
  • Poczucie estetyki i wyobraźni przestrzennej
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Doskonała organizacja, rzetelność, inicjatywa i zaangażowanie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji;
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju;
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe.