Inżynier Budowy

Warszawa
UoP/B2B
Pełny etat

Jako Inżynier Budowy będziesz odpowiedzialny za efektywne i optymalne kierowanie, nadzór i koordynację prac wykonawczych na budowie. Jeżeli cechuje Cię samodzielność, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu – aplikuj!

Zakres obowiązków

  • Techniczna analiza dokumentacji i technologii wykonywania prac
  • Nadzór nad podwykonawcami ( w tym sprawdzenie zgodności wykonywanych robót z dokumentacją techniczną)
  • Organizacja i kontrola bieżących procedur odbiorowych
  • Prowadzenie rozliczeń materiałów oraz sprzętu
  • Współpraca z Kierownikiem Robót/Kierownikiem budowy
  • Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami,
  • Dokonywanie odbiorów robót – zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
  • Prowadzenie racjonalnej gospodarki sprzętowo-materiałowej,
  • Prowadzenie kontroli jakości robót – zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • Nadzorowanie spełniania wymogów BHP
  • Opracowanie logistyki prac, kontrola zapotrzebowania materiałów
  • Weryfikacja dostaw materiałów – jakościowa, ilościowa oraz nadzór nad rozładunkiem i składowaniem,
  • Udział w naradach koordynacyjnych,
  • Udział w naradach z podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne- budowlane
  • Znajomość programów MS Office oraz AutoCad,
  • Samodzielność w podejmowanych decyzjach
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w branży deweloperskiej
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Pracę w miłej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku deweloperskim
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość prywatnej opieki medycznej
  • Niezbędne, nowoczesne narzędzia usprawniające prace
  • Pracę umożliwiającą rozwój i zdobycie nowych umiejętności.
Wyślij aplikację na stanowisko

Dołącz dokumenty
Plik o maksymalnej wadze 10 MB (PDF, Doc, TXT)

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

toggle Rozwiń Zwiń

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Dziękujemy za wysłanie wiadomości
Wkrótce jeden z naszych doradców skontaktuje się z Państwem

Skontaktuj się w sprawie lokalu