Inżynier ds. obsługi technicznej i gwarancyjnej nieruchomości

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie procesu przygotowania lokali do sprzedaży i obsługi posprzedażowej
  • czynny udział w procesie przekazywania lokali mieszkalnych
  • obsługa techniczna nieruchomości
  • weryfikacja oraz usuwanie usterek zgłaszanych przez klientów
  • prowadzenie książek obiektów budowlanych
  • odpowiedzialność za jakość i terminowość prowadzonych prac,
  • nadzór nad pracą wykonawców w zakresie serwisów gwarancyjnych i usuwania usterek
  • uczestnictwo w przeglądach gwarancyjnych i odbiorach robót organizowanych przez Zamawiających
  • czynne uczestnictwo w procesie realizacji inwestycji, obserwacja procesów robót wykończeniowych,
  • odpowiedzialność za prawidłową ewidencję zleceń, fakturowanie usług i rozliczeń materiałowych związanych z obsługą gwarancyjną

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy w firmie generalnego wykonawstwa robót budowlanych
  • wykształcenie wyższe kierunek: budownictwo (warunek konieczny)
  • znajomość przepisów prawa budowlanego
  • mile widziane posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub w specjalności instalacyjnej sanitarnej
  • mobilności i dyspozycyjności w ramach powierzonych obowiązków.
  • umiejętność pracy z wymagającym Klientem, wysoka kultura osobista
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność dobrej organizacji pracy, asertywność, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, odpowiedzialność oraz terminowość
  • umiejętność pracy w dynamicznym tempie
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną