Specjalista ds. Kadr i Płac

Gdańsk
o o o
stacjonarny
UoP/B2B
pełen etat

Jako Specjalista ds. Kadr i Płac będziesz odpowiedzialny za administrację kadrowo-płacową. Zadbasz o komunikację wewnętrzną, przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Na tym stanowisku będziesz również osobą kreującą pozytywny wizerunek Pracodawcy poprzez profesjonalną pomoc Pracownikom.

Zakres obowiązków

  • naliczanie wynagrodzeń oraz zasiłków
  • sporządzanie deklaracji ZUS, US, GUS, PFRON
  • przygotowywanie umów w obszarze zatrudnienia kapitału ludzkiego (UoP, B2B, UoD, UZ) oraz innych dokumentów kadrowych
  • ewidencja i raportowanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich
  • koordynowanie badań lekarskich, szkoleń BHP i wyposażenia BHP
  • komunikacja i współpraca w ramach grupy Moderna Holding
  • śledzenie i implementacja zmian w przepisach prawa pracy
  • wsparcie procesów rekrutacyjnych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 rok)
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy oraz zagadnień kadrowo-płacowych
  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel)
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodzielność w działaniu
  • odpowiedzialność, sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z systemem płacowo-kadrowym „Optima”

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • przyjazną atmosferę w pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku deweloperskim
  • atrakcyjne biuro w gdańskiej Oliwie
  • nowoczesne narzędzia usprawniające pracę
  • możliwość realizowania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • kartę Multisport
  • zniżki pracownicze w naszym autorskim Bistro Oliwa
Wyślij aplikację na stanowisko

Dołącz dokumenty
Plik o maksymalnej wadze 10 MB (PDF, Doc, TXT)

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

toggle Rozwiń Zwiń

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Dziękujemy za wysłanie wiadomości
Wkrótce jeden z naszych doradców skontaktuje się z Państwem

Skontaktuj się w sprawie lokalu