Młodszy Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji

Gdańsk
o o o
Stacjonarna
UoP/B2B
Pełny etat

Jako Młodszy Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji będziesz odpowiedzialny za kompleksową realizację zadań na każdym etapie procesu inwestycyjnego nieruchomości, od momentu pozyskania dokumentów formalnych wymaganych do rozpoczęcia Inwestycji po zapewnienie dokumentacji niezbędnej do uzyskania odbioru.

Zakres obowiązków

  • Tworzenie harmonogramów prac i pozyskania dokumentów formalnych niezbędnych do rozpoczęcia i zakończenia Inwestycji (dokumenty administracyjne) oraz odpowiedzialność za ich terminowe realizowanie,
  • Uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę oraz wszelkich wymaganych decyzji, uzgodnień i dokumentów pośrednich dla inwestycji wielorodzinnych i usługowych,
  • Stały kontakt z urzędnikami i innymi przedstawicielami administracji publicznej, z gestorami sieci,
  • Koordynowanie projektów branżowych w zakresie usunięcia kolizji na inwestycji i wykonania przyłączy, uzyskanie wymaganych uzgodnień, weryfikacja projektów branżowych,
  • Udział w czynnościach odbiorowych infrastruktury technicznej i drogowej, zapewnienie dokumentacji niezbędnej do uzyskania odbioru,
  • Odpowiedzialność za terminowe i rzetelne realizowanie (wypełnianie) uzyskanych decyzji administracyjnych i uzgodnień,
  • Koordynacja procesu uzyskiwania samodzielności lokali dla inwestycji,
  • Zawieranie umów z wykonawcami, gestorami.

Nasze wymagania

  • Znajomość procesów inwestycyjnych
  • Umiejętność pisania pism urzędowych
  • Dobra znajomość prawa administracyjnego i prawa budowlanego
  • Wykształcenie wyższe, mile widziany profil administracyjny lub budowlany
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i odpowiedzialność
  • Bardzo dobra obsługa programów MS Office
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakty B2B
  • Przyjazną atmosferę w pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku deweloperskim
  • Atrakcyjne biuro w gdańskiej Oliwie
  • Nowoczesne narzędzia usprawniające pracę
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zniżki pracownicze w naszym autorskim Bistro Oliwa
Wyślij aplikację na stanowisko

Dołącz dokumenty
Plik o maksymalnej wadze 10 MB (PDF, Doc, TXT)

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

toggle Rozwiń Zwiń

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Dziękujemy za wysłanie wiadomości
Wkrótce jeden z naszych doradców skontaktuje się z Państwem

Skontaktuj się w sprawie lokalu