Technik Konserwator / Pracownik Ogólnobudowlany

Gdańsk
UoP / B2B
Pełny etat

Wykończeniowe prace remontowo-budowlane, serwis, ewidencja zleceń i materiałów. Wymagamy znajomości technologii budowlanych, organizacji pracy, mobilności i umiejętności obsługi wymagających klientów. Oferujemy stabilne zatrudnienie, rozwój przy prestiżowych inwestycjach, przyjazną atmosferę, prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe.

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie wykończeniowych prac remontowo – budowlanych
  • Wykonywanie prac serwisowych
  • Ewidencja zleceń, usług i rozliczeń materiałowych
  • Terminowe zgłaszanie zapotrzebowania na materiały
  • Odpowiedzialność za przekazane Pracownikowi materiały techniczne i narzędzia pracy
  • Raportowanie wykonywanych działań do przełożonego

Nasze wymagania

  • Znajomość technologii robót budowlanych: wykończeniowych, instalacyjnych
  • Umiejętności organizacyjnych
  • Mobilności i dyspozycyjności w ramach powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy z wymagającym Klientem, wysoka kultura osobista
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, odpowiedzialność oraz terminowość
  • Umiejętność pracy w dynamicznym tempie
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakty B2B
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w pracy przy ambitnych, prestiżowych inwestycjach
  • Przyjazną atmosferę w pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku deweloperskim
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zniżki pracownicze w naszym autorskim Bistro Oliwa
Wyślij aplikację na stanowisko

Dołącz dokumenty
Plik o maksymalnej wadze 10 MB (PDF, Doc, TXT)

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

toggle Rozwiń Zwiń

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Dziękujemy za wysłanie wiadomości
Wkrótce jeden z naszych doradców skontaktuje się z Państwem

Skontaktuj się w sprawie lokalu