Lokale usługowe - Moderna
16100
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16100,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Lokale usługowe

Przestrzenie usługowe w inwestycjach Moderny to funkcjonalnie przystosowane, przestronne lokale w ścisłych centrach miast.

 

Każdy realizowanych przez nas lokal usługowy wyróżnia wysoki standard wykończenia i doskonałe skomunikowanie. Lokale umiejscowione na parterze pozwalają na oznaczenie witryn i bezpośredni dostęp z ulicy.

Zróżnicowana specyfika lokali daje możliwość aranżacji przestrzeni odpowiadającej profilowi działalności, a zarazem unikalnej – z ekskluzywną strefą wejścia, reprezentacyjnym hallem czy antresolą.

Lokale usługowe aktualnie dostępne na wynajem:

GDYNIA

baltiq-plaza

BALTIQ PLAZA

ŚWIĘTOJAŃSKA 45, GDYNIA

Apartamenty i Lokale usługowe

Lokal 43/6 – 64,81 m2

[parter]


Lokal użytkowy usytuowany na parterze ekskluzywnego budynku Baltiq Plaza. Lokal zlokalizowany jest od strony placu wokół Pomnika Harcerzy, wypełnionego ławkami, klombami z roślinnością.

Lokal przygotowany do samodzielnego wykończenia i aranżacji, z dużą witryną od strony południowej, doskonale doświetlającą lokal.  Do lokalu przynależy zewnętrzny ogródek o powierzchni 30 m. kw.  dla gości lokalu.

Kamienica Moderna

KAMIENICA MODERNA

PLAC KASZUBSKI 7, GDYNIA

Apartamenty i Lokale usługowe

Lokal 2 – 168 m2

[parter]


Lokal usługowo-handlowy położony na parterze nowoczesnego budynku Kamienicy Moderna w Gdyni przy ul. Plac Kaszubski 7. W budynku elegancka strefa wejścia, wykończony wysokiej klasy materiałami.

Lokal  bardzo dobrze doświetlony dużymi witrynami od strony Placu Kaszubskiego, z bezpośrednim wejście od strony ulicy. Korzystny układ daje wiele możliwości aranżacyjnych. Lokal wykończony z wydzielonymi pomieszczeniami:  strefą wejścia, powierzchnią w stylu open- space, salą konferencyjną i zapleczem socjalnym. Dodatkowo w lokalu klimatyzacja i system alarmowy. Do lokalu przynależy zewnętrzny taras. Lokal do odświeżenia.

GDAŃSK

oliwa505

OLIWA 505

AL. GRUNWALDZKA 505, GDAŃSK

Lokale usługowe

Lokal 135 m2

[I piętro]


Przestronny lokal wykończony i urządzony w podziale na 6 mniejszych pomieszczeń biurowych. Lokal jest gotowy do użytkowania i wymaga jedynie ewentualnego zaaranżowania do indywidualnych potrzeb najemcy. Wraz z wynajmem lokalu istnieje możliwość wynajęcia miejsc parkingowych w podziemnej zamkniętej hali garażowej.

Lokal 149 m2

[II piętro]


Wykończony lokal do samodzielnego zaaranżowania i umeblowania. Wraz z wynajmem lokalu istnieje możliwość wynajęcia miejsc parkingowych w podziemnej zamkniętej hali garażowej.

WYNAJMIJ LOKAL USŁUGOWY

Zapraszamy do kontaktu z Moderna Concierge:

Moderna Concierge:

 

ul. Świętojańska 45 lokal 30
81-391 Gdynia, Polska

 

T: +48 506 901 301