Nagrody - Moderna
16062
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16062,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Nagrody

Każda z dotychczasowych inwestycji Moderny była nagradzana i zyskała uznanie rynku.

 

Inwestycje Moderny zbierają dobre recenzje ekspertów, zajmują wysokie pozycje w rankingach, zdobywają nagrody i wyróżnienia w konkursach.

Nasze inwestycje realizujemy z myślą o wymagających odbiorcach, którzy surowo oceniają wszystkie elementy składające się na jakość. Dlatego bardzo cenimy komunikaty zwrotne, które płyną do nas z rynku. Są dla nas potwierdzeniem dobrze obranego kierunku. Motywują do realizowania inwestycji na jeszcze wyższym poziomie.

Trojmiasto

NAJCIEKAWSZA INWESTYCJA 2018

FRONT-PARK

Nagroda przyznana przez czytelników portalu Trojmiasto.pl w otwartym głosowaniu na najciekawszą inwestycję mieszkaniową w Trójmieście w 2018 roku.

Budowa Roku 2017

BUDOWA ROKU 2017

OLIWA 505

Nagroda I stopnia przyznana przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Ministerstwo Budownictwa i Główny Urząd Nadzoru Budowlanego za wyróżniające się wyniki realizacyjne w skali ogólnopolskiej.

Czas Gdyni - Baltiq Plaza

CZAS GDYNI 2016

BALTIQ PLAZA

Nagroda Przewodniczącego Rady Miasta Gdynia “CZAS GDYNI” w kategorii Architektura, za najlepszą architektonicznie, gdyńską inwestycję 2016 roku.

Budowa Roku 2015 - Baltiq Plaza

BUDOWA ROKU 2015

BALTIQ PLAZA

Nagroda “Budowa Roku 2015” przyznawana przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, któremu patronuje wybitna kapituła, w skład której wchodzą Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego.

Inwestycja Roku 2015 - Baltiq Plaza

INWESTYCJA ROKU 2015

BALTIQ PLAZA

“Inwestycja Roku 2015” w ogólnopolskim plebiscycie organizowanym przez serwis OtoDom.

Dyplom Lion's House - Lighthouse

NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWY ADRES 2015

LIGHTHOUSE

I miejsce w rankingu Najbardziej Prestiżowych Adresów w Polsce organizowanym przez Lion’s House.

Czas Gdyni - Baltiq Plaza

CZAS GDYNI 2013

LIGHTHOUSE

Nagroda Przewodniczącego Rady Miasta Gdynia “CZAS GDYNI” za najlepszą gdyńską inwestycję 2013 roku.

Czas Gdyni - Kamienica Moderna

CZAS GDYNI 2012

KAMIENICA MODERNA

Nagroda Przewodniczącego Rady Miasta Gdynia “CZAS GDYNI” w kategorii Architektura, za najlepszą architektonicznie, gdyńską inwestycję 2012 roku.