Osiedle Przyjemne

Gdańsk, Flisykowskiego 2

Osiedle Przyjemne

Gdańsk, Flisykowskiego 2

Przyjemne do życia

Komfortowe, dobrze skomunikowane miejsce przy wodzie i zieleni.

Gdańsk Jasień

Poznaj inwestycję

77 hektarów nowego Parku Południowego, kilometr promenady wokół zbiornika Świętokrzyska, ogromna zieleń pełna możliwości. Tuż przy Twoim osiedlu.

Przyjaźń
Najlepiej mieszka się w otoczeniu pozytywnych ludzi

Niewysoka zabudowa i dobrze zaaranżowana przestrzeń sprzyja sąsiedzkim relacjom. Budynki są usytuowane w linii z widokiem na staw. Wzdłuż jego brzegu przez osiedle powstanie nowa promenada spacerowa.

Osiedle Przyjemne to miejsce dobre do życia. Przestrzeń pomiędzy budynkami wypełni się drzewami, krzewami i trawami. Powstaną tu trzy place rekreacyjne – dla najmłodszych, dzieci starszych oraz dorosłych. Oprócz klasycznych ławek pojawią się na osiedlu leżanki wypoczynkowe, podesty i siedziska dla dzieci.

Osiedle-Przyjemne-Przyjazn

PrzyrodaZieleń jest tym, co najlepiej pozwala odpocząć

Park Południowy to wyjątkowy projekt Gdańska, który ma za zadanie zachowanie dużego obszaru zielonego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. Ta decyzja strategiczna rozwoju miejsca ma zapewnić mieszkańcom komfort i zagwarantować, że tereny zielone w dzielnicy nie zostaną zabudowane.

Zróżnicowana zieleń na Osiedlu Przyjemnym układa się wraz ze spadkiem terenu w stronę zbiornika. Ciekawe geometryczne kształty grządek, gęsta zieleń ogrodów deszczowych i ogromny park w sąsiedztwie.

Osiedle-Przyjemne-Przyroda

PrzystańDobrze mieć miejsce, z którego wszędzie jest blisko

Osiedle Przyjemne to zielone miejsce nad wodą przy parku ale jednocześnie w dobrym skomunikowaniu z miastem. Po 700 metrach spaceru przez nowy Park Południowy można dojść do nowej pętli tramwajowej skomunikowanej z Moreną i Śródmieściem, a w przyszłości również z Wrzeszczem. W sąsiedztwie planowana jest nowa stacja PKM.

Pokaż w Google Maps

Przyszłość
Dobrze wybrać miejsce,
które mocno się rozwija

Gdańsk Jasień i całe południe miasta ze względu na dynamikę swojego rozwoju, należy teraz do głównych zainteresowań miasta. Rozwija się tu niezbędną komunikację drogową, aby móc zapewnić przepustowość we wszystkich kierunkach. Planowana jest w tym miejscu rozbudowa linii Pomorskiej Kolei Metropolitalnej.

Funkcja mieszkaniowa dzielnicy będzie nieustannie rozwijana. Powstają nowe przestrzenie publiczne, handlowe i usługowe. W ciągu ostatniej dekady liczebność dzielnicy podwoiła się, a Jasień jest zdecydowanym liderem wśród gdańskich dzielnic jeśli chodzi o przyrost naturalny. Dzielnica przyciąga młodych, aktywnych ludzi.

Osiedle-Przyjemne-Przywileje

PrzywilejeSą rzeczy, których nie można pominąć przy wyborze mieszkania

Wysoką jakość wykonania zapewnia wiedza i doświadczenie dewelopera operującego w segmencie premium.
Mieszkania na Osiedlu Przyjemnym to szereg przemyślanych udogodnień takich jak: funkcjonalny rozkład gniazd elektrycznych, przestronne tarasy z balustradami szklanymi, ustawne komórki lokatorskie.

Wyjątkową wygodę zapewni również wysoka dostępność miejsc parkingowych w podziemnych halach garażowych oraz pomiędzy budynkami.

Osiedle-Przyjemne-Przywileje-2

Warto się z nami spotkać

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

toggle Rozwiń Zwiń

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Dziękujemy za wysłanie wiadomości
Wkrótce jeden z naszych doradców skontaktuje się z Państwem

Sprzedaż apartamentów

Inwestycje warte poznania

Poznaj lepiej naszą ofertę