Media o nas

Oblicza Gdańska na podstawie dwóch inwestycji Moderny

20/12/2023

Gdańsk to miejsce, gdzie pulsujące życie biznesowe współgra z naturalnym pięknem i spokojem. Tutaj każdy zakątek opowiada własną, fascynującą historię. To dialog między energią miejskiego zgiełku a ukojeniem nadmorskiego kurortu. Pytanie brzmi: którą część tego niezwykłego miasta wybierzemy dla siebie? Czy będzie to tętniące życiem Śródmieście z jego niekończącymi się możliwościami, czy pełna spokoju Oliwa z jej zielonymi zakątkami i historią na wyciągnięcie ręki? Wskazówki znajdziemy w dwóch projektach deweloperskich Moderny. Antracyt i Scala pokazują, w jaką stronę zmierza Gdańsk.

Antracyt Apartamenty 1

Antracyt usytuowany jest w otulinie oliwskiego lasu

Scala i Antracyt, mimo różnic w lokalizacji i stylu, tworzą spójny obraz tego, co najlepsze w nowoczesnym mieszkaniu w Gdańsku, podkreślając jednocześnie różnorodność i bogactwo możliwości, jakie miasto ma do zaoferowania. Ich unikalne cechy uzupełniają się, tworząc atrakcyjną ofertę dla ceniących najwyższą jakość oraz wygodę klientów.

O ich wszelkich zaletach możemy dowiedzieć się więcej z artykule Onet.pl, którego całość można przeczytać pod tym linkiem:

Gdańsk: Antracyt i Scala. Apartamenty pokazują dwa oblicza miasta – Wiadomości (onet.pl)

Zapraszamy do lektury!

Powiązane wiadomości

Skontaktuj się w sprawie lokalu

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

toggle Rozwiń Zwiń

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Dziękujemy za wysłanie wiadomości
Wkrótce jeden z naszych doradców skontaktuje się z Państwem