ROZMOWA Z ADAMEM MAŁACZKIEM W KALEIDOSCOPE - Moderna
16325
post-template-default,single,single-post,postid-16325,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

ROZMOWA Z ADAMEM MAŁACZKIEM W KALEIDOSCOPE


W magazynie Kaleidoscope, dostępnym na pokładach Polskich Linii Lotniczych LOT, ukazała się rozmowa z Adamem Małaczkiem. Prezes Zarządu Moderna Holding opowiedział o aktualnie realizowanych inwestycjach: warszawskiej kamienicy ZŁOTA CHMIELNA i gdańskim osiedlu FRONT PARK.

Złota Chmielna to pierwsza inwestycja Moderny w Warszawie. Firma znana jest z niebanalnych realizacji w Trójmieście. Jak się pan czuje jako nowy deweloper na warszawskim rynku?

Doskonale – głównie za sprawą tego, że nasza inwestycja, kameralna kamienica Złota Chmielna, została bardzo dobrze przyjęta przez tenże rynek. Nabywców znalazło już ponad 50 proc. lokali, możemy więc powiedzieć, że to mocne otwarcie naszej obecności w Warszawie. To ważne, bo chcemy na długo wpisać się w warszawski rynek. Interesują nas lokalizacje atrakcyjne z punktu widzenia wymagającego i zamożnego klienta, np.: Śródmieście, bliska Wola, Powiśle, a także niektóre części Mokotowa czy Pragi.

Kaleidoscope - Artykuł

Przeczytaj cały artykuł na stronach 116-117 issuu.com/lotpolishairlines