Lighthouse

Gdynia, Norwida 13

Lighthouse

Gdynia, Norwida 13

Lighthouse dumnie wznosi się na wzgórzach Gdyni

Kameralna inwestycja, zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach

Meet investment

Lighthouse oferuje wygodę, luksus, bezpieczeństwo i niebanalne doznania estetyczne. Wszystko, czego wymaga się od najwyższej klasy miejsca zamieszkania.

Ten prestiżowy apartamentowiec położony jest 500 m od Bulwaru Nadmorskiego, w pobliżu rezerwatu przyrody, plaży i kortów tenisowych. Ta lokalizacja budzi marzenia i motywuje do działania. Bliskość centrum Gdyni gwarantuje swobodę dojazdu w ciągu kilku minut.

W środku jest 14 luksusowych mieszkań. W tym 10 apartamentów o powierzchni ponad 100 m2. Wszystkie lokale są zaprojektowane ze szczególną dokładnością dla wyższego komfortu.

Z dbałością godną tak charakterystycznego budynku zaprojektowano rozkład apartamentów. Od 3 piętra w górę znajduje się tylko jeden apartament na każdym piętrze. Do każdego istnieje bezpośrednie wejście prosto z cichobieżnej windy. To unikatowe rozwiązanie rodem z luksusowych penthouse’ów hotelowych, daje więcej dyskrecji i wygody oraz możliwość zachowania pełnej prywatności.

Lighthouse – Norwida 13 – Gdynia

Budynek zaprojektowano tak, by na każdym piętrze (od trzeciego w górę) znajdował się tylko jeden apartament. Do każdego z nich można wejść bezpośrednio z cichobieżnej windy. Takie unikatowe rozwiązanie, stosowane do tej pory głównie w hotelowych penthouse?ach, gwarantuje mieszkańcom dyskretny komfort i możliwość zachowania pełnej prywatności.

Charakterystyka inwestycji

10

apartamentów

4

mieszkania

40

m wysokości

1

apartament na piętrze

Pokaż w Google Maps
See also

Check our offer