Lighthouse
Gdynia, Norwida 13

Lighthouse
Gdynia, Norwida 13

Lighthouse dumnie wznosi się na wzgórzach Gdyni

Kameralna inwestycja, zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach

Poznaj inwestycję

Lighthouse oferuje wygodę, luksus, bezpieczeństwo i niebanalne doznania estetyczne. Wszystko, czego wymaga się od najwyższej klasy miejsca zamieszkania.

Ten prestiżowy apartamentowiec położony jest 500 m od Bulwaru Nadmorskiego, w pobliżu rezerwatu przyrody, plaży i kortów tenisowych. Ta lokalizacja budzi marzenia i motywuje do działania. Bliskość centrum Gdyni gwarantuje swobodę dojazdu w ciągu kilku minut.

W środku jest 14 luksusowych mieszkań. W tym 10 apartamentów o powierzchni ponad 100 m2. Wszystkie lokale są zaprojektowane ze szczególną dokładnością dla wyższego komfortu.

Z dbałością godną tak charakterystycznego budynku zaprojektowano rozkład apartamentów. Od 3 piętra w górę znajduje się tylko jeden apartament na każdym piętrze. Do każdego istnieje bezpośrednie wejście prosto z cichobieżnej windy. To unikatowe rozwiązanie rodem z luksusowych penthouse’ów hotelowych, daje więcej dyskrecji i wygody oraz możliwość zachowania pełnej prywatności.

Lighthouse – Norwida 13 – Gdynia

Budynek zaprojektowano tak, by na każdym piętrze (od trzeciego w górę) znajdował się tylko jeden apartament. Do każdego z nich można wejść bezpośrednio z cichobieżnej windy. Takie unikatowe rozwiązanie, stosowane do tej pory głównie w hotelowych penthouse?ach, gwarantuje mieszkańcom dyskretny komfort i możliwość zachowania pełnej prywatności.

Charakterystyka inwestycji

10

apartamentów

4

mieszkania

40

m wysokości

1

apartament na piętrze

Pokaż w Google Maps

Warto się z nami spotkać

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Sprzedaż apartamentów

Inwestycje warte poznania

Poznaj lepiej naszą ofertę