Oliwski Park

Gdańsk, Opacka 20

Oliwski Park

Gdańsk, Opacka 20

Apartamenty w samym Parku Oliwskim

Z bujnym ogrodem wewnątrz osiedla – z alejkami, ławeczkami i oświetleniem

Meet investment

Jeszcze kilka lat temu zamieszkanie na terenie zabytkowego Parku Oliwskiego było dla nas pięknym, niedoścignionym marzeniem.

To marzenie właśnie staje się rzeczywistością.

Trójmiejska Oliwa zawsze była dla nas inspiracją. Życie jej mieszkańców toczy się swobodnym, uważnym rytmem, jak gdyby nic się nie zmieniło od kilkuset lat.

Wtulona w ramiona lasu Oliwa żyje w symbiozie z naturą od samych początków. Na brukowanych uliczkach szpalery drzew ofiarują cień niespiesznym przechodniom. Bryły willi i kamienic zrastają się z zielenią.

Ktoś kiedyś powiedział, że Oliwa nie byłaby sobą, gdyby nie Park: dostojne 11 hektarów natury przez wieki kształtowanej ręką człowieka. Dziś zapraszamy, by tu zamieszkać.

73_OliwskiPark_OGROD_s

Proste, subtelne, minimalistyczne bryły.

Nakreślone delikatnymi liniami unikatowej szlachetnej cegły i skrzącej ceramiki.

Inspirowane zrównoważoną architekturą Oliwy i parkową kompozycyjną dyscypliną, kryją w sobie zaciszne, przestronne apartamenty i podziemne garaże. Zanurzone w zieleni, strzegące prywatności, zrośnięte z ogrodem, otwarte na Park.

Podczas gdy budynki z wdziękiem i lekkością wzniosą się w przestrzeni pięknego ogrodu, Park rozgości się w apartamentach, dyskretnie zaglądając do przestronnych wnętrz przez panoramiczne okna i szklane balustrady balkonów.

_M__4612

Metryka inwestycji

11

hektarów zabytkowego parku

100

apartamentów 65 m2 - 140 m2

3

kondygnacje nadziemne

2

kondygnacje podziemne

W 1840 roku podróżnik i przyrodnik Alexander von Humboldt, twórca określenia „pomnik przyrody”, nazwał Oliwę jednym z trzech najpiękniejszych zakątków świata. Dziś ten najpiękniejszy zakątek świata to centralny punkt Trójmiasta.

Mało jest miast poważnie traktujących myśl, że środowisko otaczające człowieka staje się jego integralną częścią; że powietrze, architektura i roślinność wyznaczają przestrzeń naszej świadomości. Kształtują ciało, umysł i emocje.

Oliwa od wieków jest kwintesencją takiego spojrzenia na życie. Być może to spuścizna cystersów, którzy ponad 800 lat temu wybrali ją na siedzibę swojego klasztoru.

See also

Check our offer

Contact us about the apartment

Please fill up all fields.

Please fill up all fields.

Please fill up all fields.

toggle Expand Collapse

Thank you. Message has been sent.