Kamienica Moderna
Gdynia, Plac Kaszubski 7

Kamienica Moderna
Gdynia, Plac Kaszubski 7

Esencja gdyńskiego modernizmu

Nowoczesne apartamenty w Śródmieściu Gdyni

Poznaj inwestycję

Kamienica Moderna to pierwsza realizacja dewelopera Moderna. Jest odzwierciedleniem najważniejszych ambicji firmy: najwyższej jakości, estetyki i funkcjonalności.

Kamienica Moderna to nowoczesny i funkcjonalny budynek, wykończony wysokiej klasy materiałami, wyrastający architektonicznie z korzeni modernizmu gdyńskiego. Odróżnia się od innych nieruchomości prostym i klarownym pomysłem elewacji połączonym z ciekawymi materiałami wykończeniowymi. Naturalny kamień, matowe szkło i elementy stali nierdzewnej podkreślają ekskluzywny i unikatowy styl budynku.

Kamienica Moderna to wielokrotnie nagradzana i doceniana inwestycja. To dzięki niezwykłej, nowoczesnej interpretacji historycznej architektury modernistycznej kamienicy pierzejowej.

Do najbardziej interesujących przykładów – jak pisze prof. dr hab. inż. arch. Maria Sołtysik w publikacji przygotowanej z okazji wystawy zatytułowanej Gdynia – Tel-awiw – reprezentujących ten nurt należy kamienica “Moderna”. Forma budynku z drugiej dekady XXI wieku, znakomicie wpisuje się w sąsiednią zabudowę historyczną.

Kamienica Moderna – Plac Kaszubski

Zlokalizowana w Śródmieściu Gdyni, gdzie powstaje tętniąca życiem strefa prestiżu – z apartamentami, nadmorskimi restauracjami i hotelami. Położenie w bezpośredniej bliskości ulicy Świętojańskiej i Skweru Kościuszki łączy w sobie cechy aktywnego Śródmieścia z kameralnością i wyjątkową atmosferą zabytkowego Placu Kaszubskiego.

Charakterystyka inwestycji

27

lokali mieszkalnych

2

lokale usługowe

8

kondygnacji nadziemnych

22

m wysokości budynku

Pokaż w Google Maps

Contact with us

Please fill up all fields.

Please fill up all fields.

Please fill up all fields.

Thank you. Message has been sent.

See also

Check our offer