Kamienica Moderna

Gdynia, Plac Kaszubski 7

Kamienica Moderna

Gdynia, Plac Kaszubski 7

Esencja gdyńskiego modernizmu

Nowoczesne apartamenty w Śródmieściu Gdyni

Poznaj inwestycję

Kamienica Moderna to pierwsza realizacja dewelopera Moderna. Jest odzwierciedleniem najważniejszych ambicji firmy: najwyższej jakości, estetyki i funkcjonalności.

Kamienica Moderna to nowoczesny i funkcjonalny budynek, wykończony wysokiej klasy materiałami, wyrastający architektonicznie z korzeni modernizmu gdyńskiego. Odróżnia się od innych nieruchomości prostym i klarownym pomysłem elewacji połączonym z ciekawymi materiałami wykończeniowymi. Naturalny kamień, matowe szkło i elementy stali nierdzewnej podkreślają ekskluzywny i unikatowy styl budynku.

Kamienica Moderna to wielokrotnie nagradzana i doceniana inwestycja. To dzięki niezwykłej, nowoczesnej interpretacji historycznej architektury modernistycznej kamienicy pierzejowej.

Do najbardziej interesujących przykładów – jak pisze prof. dr hab. inż. arch. Maria Sołtysik w publikacji przygotowanej z okazji wystawy zatytułowanej Gdynia – Tel-awiw – reprezentujących ten nurt należy kamienica “Moderna”. Forma budynku z drugiej dekady XXI wieku, znakomicie wpisuje się w sąsiednią zabudowę historyczną.

Kamienica Moderna – Plac Kaszubski

Zlokalizowana w Śródmieściu Gdyni, gdzie powstaje tętniąca życiem strefa prestiżu – z apartamentami, nadmorskimi restauracjami i hotelami. Położenie w bezpośredniej bliskości ulicy Świętojańskiej i Skweru Kościuszki łączy w sobie cechy aktywnego Śródmieścia z kameralnością i wyjątkową atmosferą zabytkowego Placu Kaszubskiego.

Charakterystyka inwestycji

27

lokali mieszkalnych

2

lokale usługowe

8

kondygnacji nadziemnych

22

m wysokości budynku

Pokaż w Google Maps
Inwestycje warte poznania

Poznaj lepiej naszą ofertę