Ekspert radzi

Jak wygląda proces wykończenia mieszkań pod klucz?

21/01/2021

Czy właściciele uczestniczą w nim i mają wpływ na to, jak będzie wyglądać mieszkanie?

Karol-Mikulski

Karol Mikulski, Kierownik Moderna Design

W naszej pracowni projektowej Moderna Design klienci mogą skorzystać z opcji: indywidualnego zaprojektowania i wykończenia apartamentu (zgodnie z preferencjami, potrzebami i gustem zamawiającego) bądź wybrać jeden z proponowanych 3 stylów wykończenia w ramach Modelu M.

W przypadku indywidualnego projektu klient uczestniczy na każdym etapie procesu. Rozpoczynamy go analizą, w której badamy jego potrzeby i preferencje, dostosowując projekt do wyznaczonego budżetu. Z doświadczenia wiemy, że efekt finalny i forma projektu poprzedzone są licznymi spotkaniami, doborami materiałów światowych producentów oraz weryfikacją wcześniejszych założeń. Z reguły ta część procesu trwa około 3 miesiące od podpisania umowy. Gdy klient zaakceptuje projekt przechodzimy do realizacji. Finalnie klient otrzymuje klucze do swojego gotowego mieszkania po 5-6 miesiącach. A jest na co czekać, bo dobieramy produkty, które stają się ikonami wzornictwa, nasze rozwiązania są dobrze przemyślane a całość tworzy ciekawy obraz. Ta przyjemność obcowania z dobrze zaprojektowanym wnętrzem sprawia, że oddają nam do zaprojektowania i wykończenia również inne swoje apartamenty.

   

 

Druga propozycja powstała w odpowiedzi na potrzebę naszych Klientów inwestycyjnych. Zależało im na wykończeniu apartamentów w ponadczasowym stylu, który będą mogli wynajmować zaraz po odbiorze. W ten sposób stworzyliśmy Model M, gotowe projekty przestrzeni w 3 stylach, łatwe do dostosowania do konkretnego układu mieszkania. Cena wykończenia apartamentu jest już wliczona w cenę metra kwadratowego. Jest to świeżutki produkt, który wprowadziliśmy wraz z naszą nową inwestycją Scala.

 

 

Trzy pakiety wykończeniowe: Classic, Elegant i Nordic, które zostaną zrealizowane w ramach trwającej budowy i w dniu odebrania kluczy nasz klient będzie miał do dyspozycji gotowe mieszkanie i ominie wszystkie elementy związane z realizacją projektu i nadzorem nad trwającymi pracami budowlanymi.

 

 

Dokonaliśmy selekcji użytych materiałów tak, by stworzyć kompletną przestrzeń, wyróżniającą się produktami najwyższej klasy i wysmakowanym ponadczasowym designem. Jednocześnie dzięki powtarzalności i dużym wolumenie, możemy zaproponować klientom to rozwiązanie w atrakcyjnej cenie.

Powiązane wiadomości