Aktualności

Moderna z nagrodą WIZJERY’22 za inwestycję SCALA

30/05/2022

24. maja 2022 r. odbyła się siódma edycja konkursu WIZJERY’22. Podczas uroczystej gali przyznano nagrody za wzorowe praktyki w wizualnym przedstawianiu ofert nieruchomości w serwisach ogłoszeniowych oraz za ekotrendy w budownictwie mieszkaniowym. Wśród laureatów znaleźli się deweloperzy i biura nieruchomości z całej Polski. Wyróżnienie w kategorii „Najlepsza wizualizacja inwestycji deweloperskej” trafiła do Moderna Holding za inwestycję mieszkaniową SCALA w Śródmieściu Gdańska.

Od sześciu lat nagrody przyznawane są za najciekawsze filmy i zdjęcia przedstawiające mieszkania, domy i działki wystawione na sprzedaż lub wynajem. W tym roku po raz pierwszy statuetki wręczono również za najlepszy wirtualny spacer po nieruchomości, znakomitą wizualizację inwestycji deweloperskiej oraz za inspirujące wykorzystanie ekotrendów w nowych projektach  mieszkaniowych. Uznanie jury zdobyły wizualizacje gdańskiej Scali – inwestycji, którą klienci mogą nabyć w ramach unikalnego na rynku modelu – wykończenia w podwyższonym standardzie dostępnym w cenie apartamentu – Modelu M. Wizualizacje powstały przy współpracy z MOVA FILM oraz zespołem w składzie: Ewelina Lekka, Artur Tamioła i Mateusz Klamrowski.

Scala Apartamenty – Wiosna 4

– Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna dla klientów jest możliwość zapoznania się z planowanym efektem naszych prac już na etapie podejmowania decyzji zakupowej. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wizualizacje jak najlepiej oddawały założenia projektowe, ale również klimat danej inwestycji. Tą zasadą kierowaliśmy się także przy okazji prezentacji gdańskiej Scali, w której można dostrzec szczegóły architektoniczne, nawiązujące do historii Starego Gdańska. Tym bardziej cieszymy się, że ta realizacja została doceniona przez konkursowe jury – mówi Szymon Nadolny – marketing manager Moderna Holding.

 

Nad wyborem zwycięzców w konkursie WIZJERY’22 czuwała kapituła w składzie:  Jarosław Święcicki – Prezes Zarządu Grupy Morizon-Gratka, Piotr Turalski – Prezes Zarządu Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników Nieruchomości, Renata Piechutko – Prezydent Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Justyna Kowalik – Architekt z pracowni Kuryłowicz & Associates, Piotr Paterowicz – CEO Walksee.pl oraz Michał Petters – Założyciel Lendi.pl, brokera finansowego.

Organizatorem wydarzenia była Grupa Morizon-Gratka. Patronami były serwisy: Onet.pl i BusinessInsider.pl. Wydarzenie transmitowane było na stronie głównej Onet.pl oraz w mediach społecznościowych Grupy Morizon-Gratka. Galę poprowadziła Iwona Kutyna.

Pełna lista laureatów dostępna jest na: Znamy laureatów konkursu dla branży nieruchomości WIZJERY’22 | Blog Gratka.pl

Relację z gali wręczenia nagród WIZJERY’22 możesz obejrzeć tutaj.

Powiązane wiadomości

Skontaktuj się w sprawie lokalu

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

toggle Rozwiń Zwiń

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Dziękujemy za wysłanie wiadomości
Wkrótce jeden z naszych doradców skontaktuje się z Państwem