Aktualności

Osiedle Lazurowe najlepszą inwestycją w Gdańsku

07/04/2022

Osiedle-Lazurowe-05

Ranking powstał na podstawie internetowych danych analitycznych otrzymywanych od ponad 500 tys. użytkowników. Uwzględnił zapytania do dewelopera, wykonane telefony czy liczbę obejrzanych ofert w danej inwestycji. Na początku każdego kwartału autorzy rankingu ogłaszają trzy najlepsze inwestycje oraz przyznają wyróżnienia w danym regionie.

Co przesądziło o sukcesie Osiedla Lazurowego? To inwestycja, która trafiła pod skrzydła Moderny Holding po przejęciu Przedsiębiorstwa Budowlanego „Kokoszki” w 2019 roku. Od tego czasu konsekwentnie wdrażamy na rynku nieruchomości popularnych wartości realizowane przez Modernę w segmencie Premium. Podniesiony został standard zastosowanych materiałów oraz wykonania całej inwestycji. Nasz Dział Moderna Design, zadbał o najmniejsze detale, przeprojektowując części wspólne, które zyskały na przestronności i estetyce. I miejsce w rankingu Najlepszych Inwestycji w Gdańsku potwierdza, że nasze starania docenili sami nabywcy.

Dziękujemy za to wyróżnienie! Pełne zestawienie wyników rankingu dostępne jest na stronie: https://rynekpierwotny.pl/ranking-inwestycji/gdansk/ocena-q1-2022/

Powiązane wiadomości