Aktualności

Osiedle Lazurowe najlepszą inwestycją w Gdańsku

07/04/2022

Osiedle-Lazurowe-05

Ranking powstał na podstawie internetowych danych analitycznych otrzymywanych od ponad 500 tys. użytkowników. Uwzględnił zapytania do dewelopera, wykonane telefony czy liczbę obejrzanych ofert w danej inwestycji. Na początku każdego kwartału autorzy rankingu ogłaszają trzy najlepsze inwestycje oraz przyznają wyróżnienia w danym regionie.

Co przesądziło o sukcesie Osiedla Lazurowego? To inwestycja, która trafiła pod skrzydła Moderny Holding po przejęciu Przedsiębiorstwa Budowlanego „Kokoszki” w 2019 roku. Od tego czasu konsekwentnie wdrażamy na rynku nieruchomości popularnych wartości realizowane przez Modernę w segmencie Premium. Podniesiony został standard zastosowanych materiałów oraz wykonania całej inwestycji. Nasz Dział Moderna Design, zadbał o najmniejsze detale, przeprojektowując części wspólne, które zyskały na przestronności i estetyce. I miejsce w rankingu Najlepszych Inwestycji w Gdańsku potwierdza, że nasze starania docenili sami nabywcy.

Dziękujemy za to wyróżnienie! Pełne zestawienie wyników rankingu dostępne jest na stronie: https://rynekpierwotny.pl/ranking-inwestycji/gdansk/ocena-q1-2022/

Powiązane wiadomości

Skontaktuj się w sprawie lokalu

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

toggle Rozwiń Zwiń

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Dziękujemy za wysłanie wiadomości
Wkrótce jeden z naszych doradców skontaktuje się z Państwem