Aktualności

Wiecha zawisła na Scali

31/05/2021

Wieszanie wiechy to tradycja budowlana, która sięga XVI w. Przystrojony kolorowymi wstążkami wieniec, umieszczony na górnej części budynku ma przynieść pomyślność jego przyszłym mieszkańcom.

16_SCALA_WIECHA_s

W Modernie to coś więcej niż tylko uczczenie ważnego etapu budowy związanego z pierwszym z planowanych 8 budynków na osiedlu Scala.

10_SCALA_WIECHA_s

Wiecha to moment, w którym doceniamy ciężką pracę na budowie, zaangażowanie i poświęcenie pracowników i podwykonawców. To czas, w którym każdy dział może poczuć dumę z tego, że współtworzy ten projekt. Przecież Scala nie powstawałaby i nie odniosłaby takiego sukcesu, gdyby nie m.in. BUDOWA, dział finansowy, prawny, przygotowania inwestycji, przygotowania produkcji, designu, garden, sprzedaży, IT, personalny, serwisu czy marketingu.

13_SCALA_WIECHA_s

W imieniu kierowników budowy dziękujemy za Waszą obecność, poświęcony czasu i za słowa uznania. Niezwykle ważne jest to, że tworzymy coś wyjątkowego razem i możemy wspólnie świętować.

I choć po celebracji nie będzie chwili na wytchnienie, bo harmonogram jest napięty, ważne jest, że mamy w Modernie zgraną ekipę, którą tworzą wyjątkowi profesjonaliści z dużą dawką dobrego humoru.

34_SCALA_WIECHA_s

Powiązane wiadomości