Scala History

Gdańsk, Łąkowa 59

Scala History

Gdańsk, Łąkowa 59

Rewitalizacja historycznej Scali

Apartamenty w gmachu historycznych koszar w Śródmieściu Gdańska.
Wykończone pod klucz w standardzie.

Zapowiedź inwestycji

Poznaj inwestycję

Odnowiony pod nadzorem Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków gmach dawnych koszar odzyska blask i przywróci życie w tej części Śródmieścia.

W 1889 roku przy ulicy Herrengarten (Pański Ogród) w Gdańsku, ukończono budowę imponującego budynku z czerwonej cegły. Ponad 130 lat historii monumentalnego wojskowego gmachu wchodzi w zupełnie nowy rozdział.Każdy element budynku zostanie starannie odrestaurowany, wnętrza przejdą gruntowną modernizację przy zachowaniu unikalnej charyzmy miejsca.

Lokalizacji potencjał

Śródmieście w 2020 roku liczyło 24 536 mieszkańców, zajmując tym samym 5 miejsce w liczbie ludności wśród gdańskich dzielnic. W mieszczącej się obok Akademii Muzycznej uczy się blisko 800 studentów. Gdańsk to wciąż rozwijające się miasto biznesu, w 2020 roku w bazie REGON zarejestrowanych było 83 070 przedsiębiorstw, które jak magnez przyciągają pracowników.

Pokaż w Google Maps

Droga S7
5 min

Obwodnica Trójmiasta
10 min

Autostrada A1
20 min

Lotnisko
20 min

Plaża
10 min

Wyspa Spichrzów
5 min

Inwestycji wymiar

Scala History to budynek składający się z 3 modułów, dostosowanych do systemowego zarządzania najmem, maksymalizującym zwrot z inwestycji. Historyczny budynek monumentalnych koszar wojskowych, nowoczesna przeszklona część połączona z historycznym gmachem oraz nowy apartamentowiec.

Wygody asortyment

Zamiast stanu deweloperskiego lokale wykończone są w Modelu M – podwyższonym standardzie Moderny, gotowym do zamieszkania.

Oferowane apartamenty są wykończone w standardzie pod klucz. Oznacza to, że w momencie odbioru apartament będzie miał wygładzone i pomalowane ściany, ułożone podłogi, zamontowane drzwi, wykonaną łazienkę i kuchnię. To skrócenie czasu od odbioru do zamieszkania, oszczędność czasu i nerwów, ograniczenie uciążliwości długotrwałych sąsiedzkich remont w oraz szybszy zwrot z inwestycji w przypadku zakupu pod wynajem.

Moderna_Koszary_MP02_02

Moderna_Koszary_MP02_01

Moderna_Koszary_MP02_03

1 2 3

Oferta dostępna już wkrótce

Warto się z nami spotkać

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

toggle Rozwiń Zwiń

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Dziękujemy za wysłanie wiadomości
Wkrótce jeden z naszych doradców skontaktuje się z Państwem

Sprzedaż apartamentów

Inwestycje warte poznania

Poznaj lepiej naszą ofertę