Media o nas

Adam Małaczek o sztuce inwestowania w nieruchomości

06/05/2021

Adam Małaczek – Polityka Wywiad

Sztuka inwestowania w nieruchomości - Polityka

O przygodzie z nieruchomościami, które podobnie jak w sztuca, wciągają, bo to ciekawe światy i zawsze znajdziemy w nich coś nowego do odkrycia. – opowiada Adam Małaczek Prezes Zarządu Moderna Holding w najnowszym wydaniu „Tygodnika Polityka”.

Jak rozwija się przygoda kolekcjonera?

Kolekcjonerem stajemy się z czasem. Zaczynamy od nieruchomości, która staje się naszym domem. Następnie second home – w miastach, w których często przebywamy, a potem kolekcja staje się inwestycją. Koneserzy poszukują topowych lokalizacji. Wartością dla nich może być adres, historia czy zabytkowy charakter. Na przykład dla klientów Banku Polskiego 1929, najważniejszą wartością była lokalizacja na ul. 10-lutego w Gdyni, w sąsiedztwie restaurowanego arcydzieła. Renowacja zabytkowego gmachu w ramach naszego projektu, stała się czymś osobistym dla nich, pewnym manifestem siebie. – tłumaczy Małaczek.

Zapraszamy do zapoznania się z całością niezwykle inspirującego wywiadu, w którym Adam Małaczek opowiada także o wyborach koneserów, pasjonatów i amatorów sztuki.

Przeczytaj wywiad

 

Rozmowy z Prezesem Moderna Holding to cykl ciekawych opowieści, w których odkrywa tajniki swojego sukcesu i idei Superior Living, która pozwoliła zbudować silną pozycję na rynku premium. Zainteresowani? Zapraszamy do przeczytania o historii, ambicjach, aspiracjach i odważnych decyzjach, o których opowiada Adam Małaczek na łamach Gazety Prawnej „Minął czas budowania, nastał czas kreowania”.

Powiązane wiadomości