Aktualności

„Elegancja na wyciągnięcie ręki”, czyli o Modelu M w najnowszym raporcie Forbes’a

22/03/2024

W najnowszym wydaniu „Raportu Nieruchomości” sporządzonym przez magazyn Forbes, Morizon oraz Gratka wiele miejsca poświęcono trendom roku 2024. Wśród ważniejszych jest z pewnością wykończenie „pod klucz”, na które coraz częściej decydują się klienci szukający wyjątkowego, ale oryginalnego wnętrza. Moderna wyszła naprzeciw tym potrzebom i stworzyła „Model M” – nowy, wyższy standard wykończenia, który znalazł uznanie wśród wymagającej klienteli sektora nieruchomości premium.

Scala-Moderna-Model-M-26

W pierwszym tegorocznym wydaniu raportu można przeczytać m.in. o nowych wyzwaniach rynku nieruchomości, o zapowiadanym programie mieszkaniowym, który ma być „następcą” bezpiecznego kredytu 2%, o zakupie pierwszego domu, zmianach w prawie budowlanym czy o nowych standardach efektywności energetycznej w budownictwie.

Wśród ciekawych wątków pojawia się również design. Jednym z ważnych tegorocznych trendów będzie z pewnością wykończenie „pod klucz”, ale w zgodzie z najwyższymi standardami. Takie rozwiązanie posiada Moderna, dlatego też w raporcie można przeczytać o właściwościach „Modelu M”, który sprawdził się i przypadł do gustu klientom inwestycji Scala.

Pełny raport pod tym LINKIEM.

 

Powiązane wiadomości

Skontaktuj się w sprawie lokalu

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

toggle Rozwiń Zwiń

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Dziękujemy za wysłanie wiadomości
Wkrótce jeden z naszych doradców skontaktuje się z Państwem