Aktualności

Elfy Moderny uratowały Święta!

22/12/2021

Na co dzień tworzymy przestrzeń sprzyjającą spełnieniu wszystkich potrzeb człowieka. Tym razem udało nam się spełnić życzenia dzieci i zapewnić im uśmiechy w okresie Świąt.

Moderna Mamma Mia-48

Powołanej w 2015 r. Fundacji Mamma Mia przyświeca idea stworzenia świata, który wszystkie dzieci traktował będzie równo. Pomaga tym dzieciom, których rodzina biologiczna w jakiś sposób zawiodła i trafiły one do rodzin zastępczych, pogotowi opiekuńczych czy domów dziecka. 

Moderna Mamma Mia-49

18 grudnia 2021 r. Fundacja zorganizowała spotkanie Świąteczne, podczas którego ponad 60 dzieci mogło oddać się przedświątecznym zabawom! Zorganizowane zajęcia plastyczne, wspólne malowanie twarzy, gry i zabawy rozgrzały do czerwoności serca wszystkich uczestników. 

Oczywiście były też prezenty od Mikołaja! Maluchy przed spotkaniem zabrały się do pisania listów z wymarzonymi prezentami, które chciałyby otrzymać. Moderna Holding za sprawą dobrych relacji z Mikołajem, miała wgląd w te listy i pomogła mu skompletować wszystkie prezenty! Zadbaliśmy również, aby każdemu wystarczyło energii do zabawy i zapewniliśmy poczęstunek dla wszystkich uczestników spotkania.

Dziękujemy Fundacji Mamma Mia, że mogliśmy pomóc w ufundowaniu prezentów i zapraszamy do wspierania fundacji. 

Moderna Mamma Mia-85

Moderna Mamma Mia-81

Moderna Mamma Mia-60

Moderna Mamma Mia-58

Moderna Mamma Mia-56

Moderna Mamma Mia-51

Moderna Mamma Mia-49

Moderna Mamma Mia-48

Powiązane wiadomości

Skontaktuj się w sprawie lokalu

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

toggle Rozwiń Zwiń

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Dziękujemy za wysłanie wiadomości
Wkrótce jeden z naszych doradców skontaktuje się z Państwem