Aktualności

Kolejna cukiernia sieci KAISER w inwestycji Moderny

06/02/2023

W miniony weekend na warszawskim Powiślu, przy ulicy Zajęczej, została otwarta nowa cukiernia autorskiej sieci KAISER Patisserie.

Modna lokalizacja

Nowy lokal dołączył do grupy funkcjonujących już w Berlinie, Słupsku, Gdańsku, Gdyni i Sopocie, i jest drugim w kolejności, otwartym w inwestycji Moderny. Pierwszy, został otwarty pod koniec ubiegłego roku w zespole budynków Bank Polski 1929. Warszawska lokalizacja zasługuje na szczególną uwagę ze względu na jej umiejscowienie w nagrodzonej prestiżową nagrodą European Property Award inwestycji Moderna Powiśle przy ulicy Zajęczej. Budynek wznosi się w najmodniejszej części warszawskiego Śródmieścia, na granicy pomiędzy strefą oszałamiającej współczesnej architektury, skupionej przy Wybrzeżu Kościuszkowskim, a obszarem zwartej, miejskiej zabudowy, utkanej z wąskich ulic i proporcjonalnych budynków, w sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych. Na kompleks składa się zrewitalizowany budynek i wkomponowana weń modernistyczna zabudowa. We wnętrzach nowej cukierni uwagę przykuwa wystrój lokalu zaprojektowany przez Sebastiana Jabłońskiego i Małgorzatę Leszkiewicz z Republiki Architektury.

DJI_0138 3_Swoboda_Malko

Połączenie tradycji z nowoczesnością

– Od dawna planowaliśmy pojawienie się na stołecznym rynku cukierniczym i dziś te plany udało się nam zrealizować. Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni i szczęśliwi, gdyż otwieramy kolejny ciekawy rozdział w naszej historii. Chcemy zaoferować zarówno warszawiakom, jak i turystom niecodzienne smaki, połączenie tradycji z nowoczesnością i najwyższą jakość produktów, które poznali już smakosze słodkich delicji zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wszystkie nasze specjały tworzymy od podstaw sami opierając się na sprawdzonych i najlepszych produktach zarówno z Polski, jak i z całego świata na czele z Niemcami, Szwajcarią Kostaryką, Madagaskarem, a nawet Zanzibarem – mówi Sławomir Gojdź, założyciel marki . I dodaje: – Wybraliśmy warszawskie Powiśle, gdyż charakter tego miejsca doskonale oddaje wartości i charakter naszych cukierni, które są eleganckie i wyjątkowe.

O Kaiser Pattiserie

Kaiser Pattiserie – niewielka, autorska sieć cukierni powstałych z myślą o amatorach słodkości i niecodziennych smaków. Obecnie, zlokalizowane w Trójmieście, Słupsku, Warszawie i Berlinie kawiarnie serwują  torty i wypieki, które tworzone są według dawnych receptur w manufakturowy sposób.

Powiązane wiadomości

Skontaktuj się w sprawie lokalu

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

toggle Rozwiń Zwiń

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Dziękujemy za wysłanie wiadomości
Wkrótce jeden z naszych doradców skontaktuje się z Państwem