Aktualności

Ostatnie mieszkanie Osiedla Lazurowego znalazło swojego właściciela

21/09/2023

Dynamicznie rozwijające się dzielnice południowe Gdańska to doskonałe lokalizacje do zapuszczania korzeni w otoczeniu wszechobecnej zieleni, usytuowane w niedalekiej odległości od wszystkich niezbędnych potrzeb życiowych oraz zaprojektowane w jednym celu – aby żyło się wygodnie. W akompaniamencie tej wizji powstało Osiedle Lazurowe graniczące od północy ze zbiornikiem wodnym, a od południa z powstającym tam Parkiem Przemian. Zakończyła się już sprzedaż przy ulicy Niepołomickiej i od teraz wszystkie 592 mieszkania mają swoich właścicieli.

Osiedle Lazurowe Dron

Osiedle Lazurowe z lotu ptaka

TERENY, KTÓRE POZWALAJĄ ODETCHNĄĆ

Osiedle Lazurowe to zlokalizowane w dzielnicy Orunia Górna – Gdańsk Południe miejsce podporządkowane wygodzie codziennego życia powstałe w oparciu o materiały wysokiej jakości. Osiedle usytuowane jest w otoczeniu terenów zielonych, przy zbiorniku retencyjnym, łąkach oraz trasach spacerowych. Już niedługo w bliskim sąsiedztwie rozrośnie się wspaniała przestrzeń Parku Przemian, który powstanie z potrzeby samych mieszkańców. Kładki, mostki, strumyki, plac zabaw, psia polana, farma miejska, miejsce na ogniska, sad, hamaczysko czy medytacyjny spot dla miłośników jogi – to wszystko w niedalekiej odległości od osiedla. Bliskość natury i ucieczka od wielkomiejskiego zgiełku pozwoli jeszcze bardziej złapać życiową równowagę i nabrać energii do życia.

NIERUCHOMOŚCI POPULARNE O WYSOKIM STANDARDZIE

Co sprawiło, że klienci zdecydowali się na naszą ofertę?

Inwestycja zlokalizowana jest w południowej dzielnicy Gdańska. Te tereny aktualnie rozrastają się i rozwijają w bardzo dużym tempie. Powstaje tutaj wiele nowych osiedli oraz towarzysząca im infrastruktura. Na tle konkurencji nasza oferta wyróżniała się przede wszystkim wysokim standardem wykończenia. Na rynku popularnym odznaczała się charakterystyczną dla Moderny dbałością o detale. Budynki zlokalizowane są w bardzo dużych odległościach od siebie, co stwarza poczucie większej intymności pomimo ogromnej przestrzeni. Ponadto w pobliżu znajdują się wszystkie niezbędne instytucje (np. żłobek, przedszkole, nowo wybudowana szkoła), sklepy, restauracje, kosmetyczki czy fryzjerzy – argumentuje Renata Zblewska – Kierownik Działu Sprzedaży Moderna Life.

DESIGN TKWI W SZCZEGÓŁACH

Od momentu przejęcia inwestycji Pomorskie Biuro Projektowe GEL stworzyło projekt Osiedla Lazurowego nieprzytłaczający swoją zabudową, w sposób kameralny i przyjazny mieszkańcom. W każdym z lokali jest mnóstwo światła oraz sporo miejsca do przechowywania. Część wspólna zaprojektowana przez Moderna Design, wprowadza na rynek nieruchomości nowe standardy najwyższej jakości. Klatki schodowe zostały wykonane zgodnie z podejściem w inwestycjach premium – z trwałych, odpornych na zniszczenie materiałów. Elegancki wystrój uzyskano poprzez zastosowanie ponadczasowych elementów, podkreślonych lamelami w naturalnym dębowym fornirze i tekstylną tapetą. W mieszkaniach ściany wykończone są gładzią gipsową gotową do malowania. Na osiedlu są liczne miejsca parkingowe, estetycznie zaaranżowana zieleń oraz przestrzenie pomiędzy budynkami.

Powiązane wiadomości

Skontaktuj się w sprawie lokalu

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

toggle Rozwiń Zwiń

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Dziękujemy za wysłanie wiadomości
Wkrótce jeden z naszych doradców skontaktuje się z Państwem