Media o nas

Model M w gdańskiej Scali

23/09/2020

Scala to najbardziej gdańska inwestycja Moderny, z bogatą historią w tle i współczesną architekturą, prowadzącą dialog z przeszłością. To inwestycja, która wymagała od nas wprowadzenia nowych rozwiązań, tworzonych zgodnie z naszym mottem: Superior Living

– opowiada Karol Mikulski, kierownik w Moderna Design.

– Nasi klienci są bardziej świadomi, nie godzą się na kompromisy, chcą pięknie mieszkać. Szanują swój czas i pieniądze, dlatego nie chcą przeznaczać ich na poszukiwania wysokiej jakości materiałów i rozwiązań czy długotrwałe remonty. Wolą powierzyć to profesjonalistom. Dla nich właśnie stworzyliśmy nasz Model M.

Moderna Holding w ramach Modelu M oferuje swoim klientom gotowe rozwiązania wykończenia pod klucz oparte na ponadczasowych stylach i wieloletnim doświadczeniu projektantów z Moderna Design i Iconic Design. Z tej niezwykle inspirującej współpracy powstały trzy wariacje oddające we wnętrzach szacunek do historii miejsca i natury, nazwane: Classic, Nordic, Elegant.

Dowiedz się: Jak zaprojektować wnętrza w trzech stylach, które za sprawą dodatków nabiorą indywidualnego charakteru? Jak stworzyć nowy wymiar wykończenia apartamentów pod klucz, który wyróżni się na rynku? Z artykułu na trójmiasto.pl Model M w gdańskiej Scali.

https://dom.trojmiasto.pl/Model-M-w-gdanskiej-Scali-n148946.html

Powiązane wiadomości