Aktualności

Moderna Holding aż z trzema nagrodami European Property Awards

19/05/2023

W tegorocznej edycji prestiżowego konkursu European Property Awards jury podjęło decyzję o uhonorowaniu trzech realizacji Moderny. Apartamenty Antracyt, Scala oraz Scala History zostały wybrane jako wyróżniające się na europejskim rynku nieruchomości. Tym samym projekty Moderny już kolejny raz, otrzymały zaszczytne wyróżnienie potwierdzające ich wyjątkowość w oczach najważniejszych przedstawicieli branży.

 

European Property Awards to prestiżowy konkurs, w którym wyróżniane są najwybitniejsze projekty z branży nieruchomości w Europie. To wydarzenie, będące częścią międzynarodowej nagrody – International Property Awards, cieszy się uznaniem wśród przedstawicieli branży i jest uznawana za miarodajny wskaźnik sukcesu w dziedzinie architektury oraz budownictwa. Jury konkursu doceniło projekt dewelopera za jego nowoczesność, funkcjonalność oraz pozytywny wpływ na otoczenie. Nagrodzone projekty łączą w sobie doskonałą jakość wykonania, estetykę oraz dbałość o ekologię i zrównoważony rozwój. W tym roku przyznano Modernie aż trzy nagrody w kategoriach:

Architecture Multiple Residence, for Poland dla Antracyt Apartments

Residential Development 20+ Units, for Poland dla Scala Apartmenty

Residential Renovation / Redevelopment, for Poland dla Scala History

 

Jest to dla nas wielki zaszczyt, że nasze osiągnięcia zostały nagrodzone w tak prestiżowym konkursie. Nasze sukcesy są wynikiem ciężkiej pracy całego zespołu, a otrzymane wyróżnienia stanowią nie tylko potwierdzenie naszych wysiłków, ale także stanowią motywację do dalszego doskonalenia naszych działań na rynku. Jednocześnie mamy już w planach kolejne projekty w Trójmieście i Warszawie, które również będą naszą wizytówką, odzwierciedlającą nasz unikatowy charakter – mówi Adam Małaczek, Prezes Zarządu Moderna Holding.

MOD_ANT_wjazd 002a001 1

Antracyt przy ulicy Czyżewskiego 31A w gdańskiej Oliwie

Modernizm ma się dobrze

Moderna, realizując swoje projekty, kładzie nacisk na nowoczesność, minimalizm oraz elegancję, jednocześnie dbając o zachowanie klasycznego charakteru swoich obiektów. Dzięki temu połączeniu, zarówno budynki, jak i mieszkania zyskują status ponadczasowych, stanowiących inspirację dla przyszłych pokoleń. Dla dewelopera odpowiedni design stanowi niezwykle istotny element, który pozwala tworzyć wyjątkowe przestrzenie, wyrażające indywidualność i wartości, jakimi kieruje się firma.W końcu miejsce, w którym się mieszka, powinno odzwierciedlać naszą osobowość oraz sposób myślenia.

Dwa z trzech nagrodzonych budynków to apartamentowce usytuowane w luksusowych lokalizacjach Gdańska, reprezentujących dwa oblicza tego nadmorskiego miasta – w Śródmieściu oraz w Oliwie. Oliwski Antracyt znajduje się w cichej okolicy, zaraz przy Lasach Oliwskich, jednak pozwalającej na szybkie dotarcie do pozostałych części Trójmiasta. Scala Apartamenty to natomiast wyjątkowe osiedle, składające się z 8 budynków usytuowanych w części Śródmieścia zapewniających możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji i uroków Starego Miasta.

Odpowiedni wybór lokalizacji to kluczowy element planowania naszych projektów. Przykładamy ogromną wagę do zaspokojenia potrzeb klientów, którzy oczekują spokoju, ale jednocześnie łatwego dostępu do ważnych punktów miasta. Skupiamy się nie tylko na budowaniu wysokiej jakości budynków, ale również na tworzeniu pięknych terenów zielonych. Dla przykładu osiedle Scala posiada aż osiem tysięcy metrów kwadratowych przestrzeni zielonej zaprojektowanej przez Modernę Garden – kontynuuje Adam Małaczek .

DSC01171-Edit

Apartamenty Scala w Śródmieściu Gdańska

Gdy liczy się historia

Scala History to budynek o wyjątkowej historii. Doskonale zdajemy sobie sprawę z jego wartości i potencjału, dlatego przeprowadzamy jego odnowę z najwyższą dbałością o zachowanie jego oryginalnego charakteru. Prace nad projektem są przeprowadzane pod nadzorem Wojewódzkiego Konserwatora Budynków, co gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych prac. Naszym celem jest połączenie historii z nowoczesnym stylem życia, tak aby przyszli mieszkańcy mogli cieszyć się wygodą, a jednocześnie czerpać radość z pobytu w zabytkowej części miasta. Scala History składać się będzie z trzech modułów, w tym z odrestaurowanych koszar wojskowych, dwóch nowych części apartamentowych oraz przeszklonej części wspólnej dla mieszkańców, gdzie będzie się znajdowało m.in. przestronne lobby.

Moderna to firma, która z zapałem i precyzją tworzy nowoczesne budowle, łącząc ze sobą kontrasty, linie i proporcje. Dzięki temu każdy budynek zyskuje własną tożsamość, a jednocześnie harmonijnie wpisuje się w swoje otoczenie. Zwraca szczególną uwagę na każdy detal, by projekty idealnie pasowały do krajobrazu miasta, nawiązując do jego charakterystycznej architektury. Mieszkania wykańczane są z dbałością o każdy szczegół i przekazywane z pełnym wyposażeniu w Modelu M, oferując standard „pod klucz”. Za Model M odpowiada spółka powołana przez firmę – Moderna Design, składające się z ekspertów, którzy rozumieją to, co firma chce przekazać. Przy tym wszystkim współpracuje również z m.in. Laufen/Grohe, które odpowiadają za armaturę przy tworzeniu wnętrz w apartamentach Scala i Scala History.

– Stanęliśmy przed wyzwaniem niezwykłym. Pragniemy oddać ducha przeszłości Długich Ogrodów, tworząc żywe i pełne urody miejsce, pełne życia, sztuki i rozrywki, miejsce, gdzie wiele się dzieje. Jednocześnie jednak dążymy do stworzenia nowoczesnej zabudowy, spełniającej najwyższe standardy, z bogatymi interpretacjami historycznych rozwiązań. Scala History, poprzez swoją elewację wykonaną ze szlachetnej cegły, wertykalne podziały, okna i aluminiowe wykończenia, wciąż nawiązuje do budynku pokoszarowego – kończy Adam Małaczek.

Scala History 1

Rewitalizowany gmach czerwonych koszar - Scala History

W nagrodzonych inwestycjach trwa sprzedaż apartamentów. Sprawdź ofertę Antracyt i Scala.

Powiązane wiadomości

Skontaktuj się w sprawie lokalu

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

toggle Rozwiń Zwiń

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Dziękujemy za wysłanie wiadomości
Wkrótce jeden z naszych doradców skontaktuje się z Państwem