Aktualności

Moderna Life zastąpi markę PB Kokoszki

25/05/2021

Wraz z zakupem akcji Przedsiębiorstwa Budowlanego „Kokoszki” w 2019 roku Moderna Holding wkroczyła na rynek nieruchomości popularnych. Obecnie realizuje budowę i sprzedaż Osiedla Lazurowego przy ulicy Niepołomickiej w Gdańsku. Planuje też nowe inwestycje w tym segmencie.

moderna_life_logo

Chcemy realizować nowe, ambitne cele inwestycyjne. Mamy aspiracje ukształtowania tego rynku według naszych wartości. Z naszych obserwacji i analiz wynika, że marka PB Kokoszki w obecnej formie nie wpisuje się w obraną strategię rozwoju. Nowa marka, która zastąpi Kokoszki pozwoli na zakomunikowanie zupełnie nowej jakości na rynku – opowiada o genezie nowej marki Adam Małaczek Prezes Moderna Holding

Lot_nr1

Osiedle Lazurowe - Gdańsk, Niepołomicka

Moderna zdecydowała się na stworzenie linii produktowej – submarki, działającej w ramach nazwy Moderna, aby silniej zaakcentować przynależność do Holdingu, ale jednocześnie zaznaczyć odrębność od topowych realizacji w segmencie premium, funkcjonujących z przypisem Superior Living.
Wyzwaniem było stworzenie przypisu, który przekaże ważne dla nas wartości, będzie swobodny i łatwy w odbiorze, umożliwi rozwój w wielu nadchodzących projektach. Tak powstała Moderna Life. Nowoczesna, dobrze wyglądająca, idąca pod prąd marka, która oferuje młodym, ambitnym ludziom, nieruchomości zlokalizowane tam, gdzie jest ich centrum życia– opowiada o procesie tworzenia nowej marki Robert Kasprzak Brand Communications Manager. W Modernie Life tworzymy inwestycje wykonane z materiałów wysokiej jakości, zaprojektowane do życia w taki sposób, aby mieszkańcy czuli się świetnie, udaje nam się to dzięki kompetencjom, doświadczeniu i wiedzy dewelopera premium. Z serią haseł: Żyj, gdzie Ci wygodnie. Zaprojektowane do życia. Tam, gdzie toczy się życie. Komunikacja stworzy przyjazny i pełen energii styl komunikacji, bardzo silnie odróżniający się od rynku.dodaje Kasprzak.
Moderna Life to sprzedażowa marka taktyczna, która umożliwi dotarcie Holdingu do nowych segmentów Klientów, przy zachowaniu spójności z wartościami Moderny. To jednocześnie zapowiedź ekspansji Moderna Holding i umocnienia pozycji na rynku deweloperskim.
Powiązane wiadomości

Skontaktuj się w sprawie lokalu

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

toggle Rozwiń Zwiń

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Dziękujemy za wysłanie wiadomości
Wkrótce jeden z naszych doradców skontaktuje się z Państwem