Aktualności

Moderna wspiera przyszłych mistrzów

18/11/2022

Do grona uczniów, wspieranych przez Modernę dołączył właśnie zespól sportowy UKS Dwójka Morena Gdańsk.

Młodzi zawodnicy UKS Dwójka Morena Gdańsk, funkcjonującego przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Sportowymi w Gdańsku już w najbliższy weekend będą rywalizować w ramach Grand Prix Gdańska w pływaniu, a także w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego. W szranki o medale staną w nowych strojach sportowych w klubowych barwach, których zakup umożliwiła Moderna Holding.

– Nasi zawodnicy rywalizują zarówno na szczeblu lokalnym, jak i ogólnopolskim i międzynarodowym, bardzo często plasując się na podium. Śmiało możemy powiedzieć, Dwójka Morena Gdańsk jest wiodącym klubem w naszym województwie, w najmłodszych kategoriach wiekowych. Stroje to ważny element identyfikacji klubu, który uczniowie reprezentują podczas sportowych zmagań. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie Moderny, które pozwoli im nie tylko godnie reprezentować „Dwójkę”, ale sięgać po kolejne, mistrzowskie tytuły – komentuje współpracę  z Moderną dr Jarosław Chrościelewski, prezes UKS Dwójka Morena Gdańsk.

Do największych osiągnięć klubu uzyskanych tylko w tym roku należą:

  • zdobycie 6. miejsca w Polsce w Ogólnopolskich Drużynowych Zawodów Dzieci 10 lat
  • zdobycie 1. miejsca drużynowo w Lidze Województwa Pomorskiego Dzieci 10-11 lat
  • zdobycie 2. miejsca drużynowo w Lidze Województwa Pomorskiego Młodzików
  • zdobycie 3. miejsca drużynowo w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików 12-13 lat
  • zdobycie srebrnego medalu na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych 14 lat
  • zdobycie 3. miejsca drużynowo w 50 Internationales Schwimmfest w Bremie (Niemcy)

Stroje użytkowane będą przez zawodników w trakcie wszystkich zawodów sportowych, zarówno na szczeblu lokalnym, wojewódzkim, ogólnopolskim jak i międzynarodowym.

– Sport, oprócz oczywistych korzyści zdrowotnych płynących z jego uprawiania, to dziedzina, która pomaga w budowaniu wytrwałości czy determinacji w dążeniu do celu. To cechy, które przydają się nie tylko w sporcie, ale także w nauce czy w biznesie. Dlatego bez wątpienia warto pomagać młodym ludziom na tak wczesnym etapie, wspierając rozwój umiejętności, które będą wykorzystywać także w przyszłości. Mocno trzymamy kciuki za ich sportowe sukcesy – podsumowuje Magdalena Malara-Świtońska, PR Manager Moderna Holding.

Powiązane wiadomości

Skontaktuj się w sprawie lokalu

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

toggle Rozwiń Zwiń

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Dziękujemy za wysłanie wiadomości
Wkrótce jeden z naszych doradców skontaktuje się z Państwem