Aktualności

Przy zieleni przy wodzie, przy Tobie

26/09/2022

Malowniczo zlokalizowane z widokiem na wodę, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy i solidnie wykonane z materiałów wysokiej jakości. Zaprojektowane do życia w taki sposób, aby mieszkańcy czuli się świetnie. Moderna Life wprowadza do sprzedaży mieszkania na Osiedlu Przyjemnym, przy ulicy Filsykowskiego w Gdańsku, przeznaczone na rynek popularny.

Przyroda

Lokalizacja inwestycji tuż przy nowopowstającym Parku Południowym zapewni mieszkańcom komfort i zagwarantuje, że tereny zielone w dzielnicy nie zostaną zabudowane. Nowy park zajmie 77 hektarów i będzie drugim co do wielkości obszarem tego typu w mieście (po Parku Reagana).

 

Osiedle-Przyjemne-Przyroda-2

To nawy projekt, który pozwoli naszym Klientom zamieszkać w przyjemnym i komfortowym miejscu przy wodzie i zieleni, przy jednoczesnym zapewnieniu dobrej komunikacji oraz infrastruktury niezbędnej do codziennego życia – opowiada Renata Zblewska – kierownik sprzedaży Moderna Life.

Osiedle Przyjemne 4

Niewysoka zabudowa osiedla i dobrze zaaranżowana przestrzeń będzie sprzyjać sąsiedzkim relacjom. Budynki usytuowano w linii z widokiem na wodę oraz biegnącą wokół zbiornika promenadę. O to, by osiedle zieleniło się przez cały rok, zadbają eksperci Moderna Garden. Przestrzeń pomiędzy budynkami wypełni się drzewami, krzewami i trawami. Powstaną tu trzy place rekreacyjne: dla najmłodszych, starszych dzieci oraz dorosłych. Oprócz klasycznych ławek pojawią się leżanki wypoczynkowe, podesty i siedziska dla dzieci.

 

Osiedle Przyjemne 2

Przywilej dobrej lokalizacji

Osiedle Przyjemne to zielone miejsce nad wodą przy parku, ale jednocześnie w dobrym skomunikowaniu z miastem. W kilka minut spacerem można dojść do przystanku tramwajowego, skomunikowanego z Moreną i Śródmieściem, a w przyszłości również z Wrzeszczem. W kilkanaście minut dotrzemy natomiast do strefy Park & Ride, a w przyszłości także do stacji PKM. Obwodnica gwarantuje sprawne połączenie z bardziej oddalonymi dzielnicami trójmiejskiej metropolii.

Usytuowanie osiedla zapewnia też dostęp do punktów usługowych i handlowych. W niewielkiej odległości znajdują się m.in. poczta, szkoła, przychodnia lekarska oraz centrum handlowe.

Przyjemne do życia

Mieszkania na Osiedlu Przyjemnym to szereg przemyślanych udogodnień takich jak: funkcjonalny rozkład gniazd elektrycznych, przestronne tarasy ze szklanymi balustradami, ustawne komórki lokatorskie. Wygodę zapewni również wysoka dostępność miejsc parkingowych w podziemnych halach garażowych oraz pomiędzy budynkami. Wszystkie budynki wyposażone są w windy cichobieżne.

– Planujemy łącznie dziewięć budynków od trzech do czterech pięter, w których zaprojektowano 317 lokali mieszkalnych o powierzchni od 28 do 63m2. W późniejszym etapie wprowadzimy również ofertę mieszkań 80m2. Wszystkie posiadają funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz duże balkony lub ogródki. Nasze lokale cechuje wysoki standard wykończenia z gładziami na wszystkich ścianach oraz dodatkowymi gniazdami TV – mówi Renata Zblewska. – Aktualnie do sprzedaży wprowadzamy budynki 1 i 2, które zostaną przekazane nowym właścicielom we wrześniu 2024. Oba budynki posiadają cztery kondygnacje naziemne i jedną kondygnacje podziemną. W każdym z nich znajduje się 36 lokali mieszkalnych, komórki lokatorskie oraz hala garażowa – tłumaczy.

Osiedle Przyjemne 6

Przyszłość

Gdańska dzielnica Jasień ze względu na dynamikę swojego rozwoju, należy teraz do głównych zainteresowań miasta. Rozwija się tu niezbędną komunikację drogową, aby móc zapewnić przepustowość we wszystkich kierunkach. Planowana jest w tym miejscu rozbudowa linii Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Powstają nowe przestrzenie publiczne, handlowe i usługowe. Dzielnica przyciąga młodych, aktywnych ludzi. Decyzja by, o tym, by tu zamieszkać, to dobra inwestycja na przyszłość, biorąc pod uwagę rosnący potencjał rozwojowy tej dzielnicy.

Osiedle Przyjemne

Budynek 1-2
Zakończenie budowy: kwiecień 2024
Odbiory lokali: wrzesień 2024
Architektura: Pomorskie Biuro Projektów GEL
Projekt części wspólnych: Moderna Design
Tereny zielone: Moderna Garden/GEL

Więcej o inwestycji: Osiedle Przyjemne – Moderna Holding

Powiązane wiadomości

Skontaktuj się w sprawie lokalu

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

toggle Rozwiń Zwiń

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Dziękujemy za wysłanie wiadomości
Wkrótce jeden z naszych doradców skontaktuje się z Państwem