Media o nas

Z szacunkiem dla przeszłości i przyszłości

31/10/2023

W ostatnim, październikowym numerze tygodnika „Polityka” pojawił się artykuł Piotra Cymermana traktujący o tym, czym kierują się inwestorzy przy zakupie nieruchomości luksusowych. Do tematu odniósł się Prezes Zarządu Moderny – Adam Małaczek.

Scala-Moderna-18

Nie sposób wskazać choćby kilku aspektów, ponieważ są ich setki. Jako Moderna o inwestycjach myślimy w sposób holistyczny i komplementarny. Wybieramy lokalizacje o dużym potencjale rozwoju, które w perspektywie będą zyskiwały na atrakcyjności. Zaczynamy od zgłębienia historii tych miejsc, wyciągamy z nich esencję, dzięki której tworzymy inwestycje z szacunkiem dla dziedzictwa i jego naturalnego otoczenia. To przyciąga biznes i kolejnych inwestorów, tworząc modę oraz popyt. Dzięki temu klienci inwestują w miejscu, które za kilka lat będzie zupełnie inną przestrzenią, a co za tym idzie, ich nieruchomości zdecydowanie zyskają na wartości. Ten rodzaj oddziaływania oraz swoista atmosfera architektonicznego dzieła sztuki, jak choćby w przypadku Banku Polskiego 1929 – naszej gdyńskiej inwestycji, unaoczniła dobitnie, że potrzeba inwestycyjna jest zaledwie punktem wyjścia. Dopiero za nim rozciąga się horyzont nieskończonych indywidualnych preferencji naszych klientów, na które udaje się skutecznie odpowiedzieć poprzez naszą wizję – mówił Prezes Moderna Holding.

Zapraszamy do zapoznania się z całością artykułu dostępnego w drukowanym wydaniu tygodnika Polityka.

Przeczytaj artykuł

W wersji cyfrowej czasopisma można natomiast zapoznać się z sukcesem Modelu M, który swoją premierę miał przy okazji inwestycji Scala w Śródmieściu Gdańska.

Przeczytaj tutaj

Powiązane wiadomości

Skontaktuj się w sprawie lokalu

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

toggle Rozwiń Zwiń

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Dziękujemy za wysłanie wiadomości
Wkrótce jeden z naszych doradców skontaktuje się z Państwem