Victoria Residence

Sopot, Kościuszki 66

Victoria Residence

Sopot, Kościuszki 66

Doskonałe miejsce w sopockim kurorcie

Apartamenty w Sopocie

Poznaj inwestycję

Victoria Residence to doskonałe miejsce dla osób wykorzystujących każdą chwilę dnia, ceniących aktywny styl życia pełnego wrażeń.

Śniadanie w stylowej kawiarni, w południe gonitwy na hipodromie, pod wieczór rejs jachtem po Zatoce. W Sopocie zawsze plan dnia jest wypełniony atrakcjami. Rezydencja w Sopocie to doskonałe miejsce do relaksu.

W promieniu kilometra znajdują się najważniejsze miejsca Sopotu. W 10 minut spacerem można dotrzeć na plażę i słynny sopocki deptak – ulicę Bohaterów Monte Cassino.

W odległości 500 metrów jest dworzec PKP SKM z nowym budynkiem dworca z licznymi lokalami usługowymi i handlowymi, restauracjami i kawiarniami oraz promenadą wyłączoną z ruchu kołowego.

W kilka minut piechotą można również dotrzeć do Hipodromu Sopot, terenów leśnych i licznych atrakcyjnych tras spacerowych i rowerowych.

Victoria Residence – Sopot

Zastosowane w mieszkaniach luksusowe portfenetry i wysokie okna niemal od samej podłogi wpuszczają do mieszkań dużo światła i tworzą unikalny klimat apartamentu. Balkony usytuowane w wykuszach są osłonięte od deszczu i wiatru. Mieszkanie w Victoria Residence to idealne miejsce do wypoczynku.

Metryka inwestycji

18

lokali mieszkalnych

2

lokale usługowe

5

kondygnacji nadziemnych

19

miejsc parkingowych

Inwestycje warte poznania

Poznaj lepiej naszą ofertę