Nautikka

Gdynia, Pomorska 8

Nautikka

Gdynia, Pomorska 8

Nautikka trzyma kurs obrany przez Gdynię

To przestrzeń dla ludzi nowoczesnych, lubiących tętniące życiem miasto

Poznaj inwestycję

Inwestycja przy Pomorskiej 8 oferuje nowoczesne, komfortowe, doskonale zlokalizowane mieszkania o wysokim standardzie części wspólnych.

To inwestycja dla ludzi dynamicznych, ceniących aktywne życie Śródmieścia i lubiących bliskość spokojnych terenów zielonych.

Są takie miejsca, gdzie nawet największe sztormy tracą na swojej sile i znaczeniu. Tam można znaleźć wytchnienie, opanować adrenalinę i nabrać energii do kolejnych wypraw.

Nautikka położona jest na samym skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Niemal bezpośrednio z ulicy Pomorskiej można wejść w malownicze tereny leśne, gdzie aktywni znajdą dla siebie wiele ścieżek rowerowych i szlaków pieszych. Pomimo położenia w Śródmieściu Gdyni i bliskości głównych arterii miasta,

Nautikka jest zlokalizowana w miejscu osłoniętym od dużego ruchu ulicznego – gwarantuje to ciszę i wyjątkowo kameralną atmosferę..

Nautikka – Gdynia

Surowy klimat polskiego wybrzeża hartuje charakter i ducha. Wywołuje potrzebę stawiania wysokich wymagań. Kreuje wyrafinowaną estetykę skierowaną na funkcjonalność i prostotę. Nautikka to miejsce, które zderza ze sobą ambicję i pasję, daje przestrzeń pracy i odpoczynku. Tak jak morze, jest pełna żywiołów, łącząc w sobie jednocześnie bunt i harmonię.

Charakterystyka inwestycji

18

lokali mieszkalnych

5

kondygnacji nadziemnych

1

kondygnacja podziemna

24

miejsca parkingowe

Pokaż w Google Maps
Inwestycje warte poznania

Poznaj lepiej naszą ofertę