Nautikka

Gdynia, Pomorska 8

Nautikka

Gdynia, Pomorska 8

Nautikka trzyma kurs obrany przez Gdynię

To przestrzeń dla ludzi nowoczesnych, lubiących tętniące życiem miasto

Poznaj inwestycję

Inwestycja przy Pomorskiej 8 oferuje nowoczesne, komfortowe, doskonale zlokalizowane mieszkania o wysokim standardzie części wspólnych.

To inwestycja dla ludzi dynamicznych, ceniących aktywne życie Śródmieścia i lubiących bliskość spokojnych terenów zielonych.

Są takie miejsca, gdzie nawet największe sztormy tracą na swojej sile i znaczeniu. Tam można znaleźć wytchnienie, opanować adrenalinę i nabrać energii do kolejnych wypraw.

Nautikka położona jest na samym skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Niemal bezpośrednio z ulicy Pomorskiej można wejść w malownicze tereny leśne, gdzie aktywni znajdą dla siebie wiele ścieżek rowerowych i szlaków pieszych. Pomimo położenia w Śródmieściu Gdyni i bliskości głównych arterii miasta,

Nautikka jest zlokalizowana w miejscu osłoniętym od dużego ruchu ulicznego – gwarantuje to ciszę i wyjątkowo kameralną atmosferę..

Nautikka – Gdynia

Surowy klimat polskiego wybrzeża hartuje charakter i ducha. Wywołuje potrzebę stawiania wysokich wymagań. Kreuje wyrafinowaną estetykę skierowaną na funkcjonalność i prostotę. Nautikka to miejsce, które zderza ze sobą ambicję i pasję, daje przestrzeń pracy i odpoczynku. Tak jak morze, jest pełna żywiołów, łącząc w sobie jednocześnie bunt i harmonię.

Charakterystyka inwestycji

18

lokali mieszkalnych

5

kondygnacji nadziemnych

1

kondygnacja podziemna

24

miejsca parkingowe

Inwestycje warte poznania

Poznaj lepiej naszą ofertę

Skontaktuj się w sprawie lokalu

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.

toggle Rozwiń Zwiń

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Dziękujemy za wysłanie wiadomości
Wkrótce jeden z naszych doradców skontaktuje się z Państwem