Rozwiązania premium

Design

Aranżacje apartamentów

Zaprojektowane dla Ciebie

Stworzymy dla Państwa wymarzoną przestrzeń w harmonii z Państwa naturą i oczekiwaniami, w zgodzie z harmonogramem i budżetem.

Projektujemy w różnych stylach, lecz zawsze przyświeca nam idea modernizmu, mówiąca o funkcjonalności, wysokiej jakości i estetyce. Oferujemy pełną opiekę nad wykończeniem apartamentu pod klucz, zapewniając dialog podczas projektowania oraz całkowitą kontrolę nad wykonaniem. Dzięki temu zyskują Państwo spokój i pewność przeniesienia wizji w rzeczywistość.

10_ModernaDESIGN_BIURO_s

Biuro Moderna Design - Plac Kaszubski 7

06_ModernaDESIGN_BIURO_s

09_ModernaDESIGN_BIURO_s

Wyjątkowy zespół projektowy

Zespół projektowy Moderna Design to architekci z bogatym wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem w urządzaniu wnętrz.

01_ModernaDESIGN_BIURO_s

Pełne dopasowanie

Projektujemy z dbałością o Państwa indywidualne potrzeby, dopasowując standard do wymagań i budżetu.

Na każdym etapie realizacji prowadzimy prawdziwy dialog, umożliwiający stworzenie, w ramach konsultacji z Państwem, takiego projektu, który w pełni odpowie oczekiwaniom. Założenia konsultujemy już na etapie budowy, dzięki czemu mamy większe możliwości dopasowania apartamentu do Państwa wizji.

Już na początku prac projektowych tworzony jest kosztorys, zakres działań i harmonogram, którego skrupulatnie pilnujemy, a wszelkie zmiany komunikujemy w przejrzysty i rzetelny sposób. To sprawia, że mają Państwo całkowitą kontrolę nad standardem zastosowanych materiałów oraz przebiegiem prac.

Bank Polski 1929 – Gdynia

Bank Polski 1929 – Gdynia

Pewność wykonania

Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, oferującymi preferencyjne ceny i najwyższą jakość wykonania. Uczestniczymy w każdym etapie wykonania mieszkania, co pozwala na bardzo rzetelną kontrolę postępów i skrupulatny odbiór prac. Dzięki temu mają Państwo pewność, że wykonanie projektu będzie na najwyższym poziomie.

Mamy indywidualny zespół dostawców, własną stolarnię, tapicernię, artystów metaloplastyków, brygady budowlane, serwis sprzątający. To gwarantuje nam całkowitą kontrolę, preferencyjne stawki, oraz bardzo równą, wysoką jakość wykonania.

Realizacje

01b_Opacka3210_s

Oliwski Park, Opacka 32

01_Moderna_ApartamentOpacka3220_s

Oliwski Park, Opacka 32

01_TN_Moderna_Apartament_Opacka_s

Oliwski Park, Opacka 32

Skontaktuj się w sprawie oferty

Wyślij zapytanie

+48 585 733 733
design@moderna.pl

Gdynia
Kaszubski 7 lok. 1

Poznaj nasze rozwiązania premium